Žaidimų sektorius

Daugiau nei 500 žmonių Lietuvoje yra tiesiogiai įsitraukę į žaidimų plėtrą. Vietos IT sektorius taip pat turi puikų potencialą – jame veikia 31 500 IT specialistų, įskaitant daugiau nei 14 500 programuotojų. Kasmet apie 1700 naujų IT absolventų įžengia į šią rinką. Atsižvelgdami į vyraujančias rinkos tendencijas, universitetai taikosi prie jų, kurdami naujas programas. Šiuo metu net 6 universitetai ir kolegijos Lietuvoje siūlo žaidimų sektoriaus studijų programas.

Lietuvoje veikia 37 žaidimų kūrimo įmonės

Žaidimų kūrimo sektoriuje dirba >528 profesionalai

Vidutinis atlyginimas žaidimų kūrimo sektoriuje - 1 540€

Kaip sekasi žaidimų kūrėjams Lietuvoje?

„Žalgirio“ esporto (elektroninio sporto) padalinys Kauno „Žalgirio“ klubas

„Žalgirio“ esporto (elektroninio sporto) padalinys Kauno „Žalgirio“ klubo sudėtyje startavo 2018 m. balandžio 10 dieną. Šiuo metu padalinį sudaro dvi esporto žaidimų disciplinos – „League of Legends“ ir „Hearthstone“, kurių atstovai dalyvauja esporto turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.

 

„Žalgirio“ esporto komandų naujienas sekite:

Nuotraukų galerija: „Žalgiris“, „League of Legends“ treniruočių stovykla „Žalgirio“ arenoje.

Renginiai žaidimų kūrėjams

Iš Kauno – žaidimų kultūros sklaida visai Lietuvai

Kaunas - tikrasis Lietuvos žaidimų kūrėjų industrijos lopšys ir „geimeriškos“ kultūros centras. Čia ne tik įsikūrusios sėkmingos žaidimų kūrėjų studijos, specializuoti žiniasklaidos kanalai, bet ir aktyvi žaidimų kūrėjų bei žaidėjų bendruomenė, organizuojanti tūkstančius lankytojų ir dalyvių pritraukiančius masinius renginius – nuo Kauno Halę užtvindančių žaidėjų „Lan Party“, iki didžiausio Baltijos šalyse žaidimų kultūros konvento „GameOn“.

Daugiau