Akceleruojamos įmonės

Brite - FoodTech

Brite komanda kuria, gamina ir platina natūralius nootropinius gėrimus smegenų veiklai skatinti, padėti atsipalaiduoti ir geriau miegoti. Produktai yra skirti dirbantiems profesionalams, kurie rūpinasi savo sveikata.

Daugiau informacijos

Contribee - Finansinės technologijos

Contribee - sutelktinio finansavimo platforma, padedanti nuomonės formuotojams, turinio kūrėjams ir įmonėms valdyti savo sekėjų prenumeratas.

Daugiau informacijos

ID3D - Smart Visualizations for Furniture Sales and Real Estate Sectors

Žmonės, kurie ką tik nusipirko naują butą ar namą susiduria su poreikiu įsirengti naujus namus bei pasirūpinti baldais.

Daugiau informacijos

EquuSight

EquuSight kuria programinę įrangą, skirtą žirgų radiologinių vaizdų įvertinimo automatizavimui. Radiologinis tyrimas yra kasdienis ir naudojamas įvertinti žirgo šlubavimo, sportinės formos praradimo ar žirgo pirkimo-pardavimo metu. Detali rentgeno nuotraukų analizė užima daug laiko bei reikalauja ilgametės patirties vaizdinėje diagnostikoje. Dėl šių priežaščių, kai kurios patologijos lieka nepastebėtos. Inkorporuojant dirbtinį intelektą mūsų įmonė gali vazdų analizę atlikti objektyviau, greičiau ir patikimiau, kas leidžia prieiti prie tikslios diagnozės ir laiku suteikti reikalingą gydymą.

Daugiau informacijos

SALERENGINIUI.LT - B2B, B2C

salerenginiui.lt yra platforma, skirta ieškantiems erdvių. Platforma padeda greitai ir visas erdves rasti vienoje vietoje. Ji - puiki pardavėja erdvių savininkams, kurie siekia rasti naujų klientų ir padidinti pardavimų apimtis. Platforma suteikia galimybę klientui pagal filtrus rasti erdvę, išsiųsti užklausą, o erdvių savininkui atsakyti ir pateikti pasiūlymą pagal kliento gautą užklausą.

Daugiau informacijos

Mathos

„Mathos” - tai internetinė programa siekianti sujungti mokytojus, siūlančius papildomas privačias ar grupines mokymo (korepetitoriaus) paslaugas įvairaus amžiaus mokyklų mokiniams. Ši sistema leis įvairaus amžiaus mokiniams, kurie norės motyvuojančio, interaktyvaus bei personalizuoto mokymo, prisijungti prie privačių arba grupinių mokymo užsiėmimų. Sistema mokiniui galės parinkti ir pasiūlyti mokytojus/korepetitorius specialiai pritaikytus bei atitinkančius mokinio asmeninio charakterio savybes, pažymius, vietovę bei kitas papildomas savybes. Mokytojui, ši sistema, suteiks ne tik galimybę užsidirbti papildomai 2-3 kartus vidutinio valandinio korepetitoriaus įkainio, tačiau ir suteiks galimybę dalintis savo įgytomis žiniomis bei daryti teigiamą įtaką kito žmogaus (mokinio) gyvenimui. Tuo pačiu metu, mokinio progresas, deka „Mathos“ sistemos, bus sekamas ir tikrinamas, taip, finansiškai apdovanojant mokinį sistemai pastebėjus bet kokį jo ar jos progresą.

E-Umzüge - Paslaugos B2B2C

100% online platforma, kurioje Europos kraustytojai susitinka su besikraustančiaisiais, o besikraustantys su kraustytojais.

Daugiau informacijos

Ninedou - Digital Marketing

Ninedou makes digital advertising in China simple and available to western businesses.

Daugiau informacijos