Akceleruojamos įmonės

AdBroker - Rinkodara / B2B / Daiktų internetas, integruotos sistemos

Prekių ženklams, kurie siekia padidinti žinomumą tarp skubančių žmonių, AdBroker pristato inovatyvią reklamos platformą, kuri rodo reklamas išmaniuose veidrodžiuose viešose vietose, tokiose kaip barai ir restoranai. Kitaip nei reklamos stendai ar video ekranai, AdBroker mažoje erdvėje veidrodyje sujungia naudingą informaciją, tokią kaip aktuali orų prognozė, pasaulio naujienos, kartu su reklama ir tai sukuria unikalią vartotojų patirtį. AdBroker išmaniuose veidrodžiuose vartotojai mato savo atspindį šalia besireklamuojančių įmonių vardo bei paslaugų ir tai jiems palieka išskirtinį įspūdį.

Daugiau informacijos

BrachyDOSE - Medicina / B2B / Medicininės technologijos

BrachyDOSE tai medicininis prietaisas skirtas gydytojams onkologams geriausiam vėžio gydymo rezultato užtikrinimui. Tai sistema, kuri vėžio gydymo (radioterapijos) metu įgalina gydytoją keisti gydymo planą ir taip išvengti žalingo poveikio pacientui. Kitaip negu rinkoje esantys prietaisai, mūsų siūloma sistema personalizuoja gydymą, yra paprasta ir greita.

Daugiau informacijos

Colorist Guide - Grožis / B2B / Mobilios programos kūrimas

Colourist Guide yra platforma, skirta plaukus dažantiems kirpėjams, kurie siekia rasti naujų klientų ir padidinti esamų klientų lojalumą, kuri leidžia rinkti atisliepimus ir bendrauti su klientais apie jų plaukų priežiūrą.

Daugiau informacijos

Dear Deer eyewear - Mada / B2B2C / 3D spausdinimas

Dear deer eyewear yra daugiau nei akiniai - tai būdas išreikšti savo asmenybę. Individualiai pagaminti akiniai yra pritaikyti visiems iš mūsų, be jokių išlygų. Visiškai unikalus dizainas bei gamybos metodas leidžia eksperimentuoti su akinių gamyba tokiais būdais, kokių iki šiol dar nebuvo.

Daugiau informacijos

Epyg - Gyvenimo būdas / B2B2C / Mobilios programos kūrimas

Epyg siūlo skaitmeninę meniu planavimo mobilią programėlę mėgstantiems gaminti namuose ir norintiems supaprastinti produktų pirkimą žmonėms, kuri leidžia lengvai susiplanuoti pirkinius pagal meniu. Priešingai nei Sidechef, Allrecipes ar HelloFresh, Epyg kuria dirbtinio intelekto principu veikiančius integruotus apsipirkimo planus, suderinančius tai, kaip norėtumėt ir kaip turėtumėt maitintis.

Daugiau informacijos

Flow Recuperator - Gamyba / B2B / 3D spausdinimas, modeliavimo ir simuliacijos programinė įranga

Namų vartotojams ir įmonėms, kurioms reikalingas švarus ir šviežias oras jų patalpose, Flow yra kompaktiškas beortakis rekuperatorius, kuris grąžina daugiau šilumos ir mažesnėmis elektros sąnaudomis, nei konkurentai. Šis įrenginys yra lengvai įrengiamas tiek naujose, tiek senose statybose – gali būti montuojamas į sieną ar lango rėmą. Vario šerdis orą veikia antimikrobiškai ir nepasidengia bio-teršalų plėvele, o išmanusis valdymas leidžia Flow veikti sąlygomis, kuriomis mūsų konkurentai nesugeba. Flow – tai keturi sezonai klimato komforto.

Daugiau informacijos

icy365 - Paslaugos verslui / B2B / Mobilios programos kūrimas

"icy365" - sprendimas skirtas į tikslą orientuotoms komandos, kurios yra nusivylusios "Office365" pritaikymu savo verslo poreikiams. Tai konkrečiomis verslo situacijomis pagrįsta bendradarbiavimo aplikacija, kuri padidina darbo efektyvumą ir produktyvumą. Skirtingai nei "Office 365", teikiame pilnai paruoštą sprendimą, apjungiantį keliolika skirtingų "Microsoft" įrankių į vieną programą.

Daugiau informacijos

OrderNavi - Paslaugos verslui / B2B / Programinės įrangos kūrimas

OrderNavi yra programinės įrangos sprendimas mažų ir vidutinių įmonių savininkams, kurie nori pradėti savo verslą, paremtą užsakomųjų paslaugų modeliu, ir testuoti bandomąjį produktą (MVP) su mažomis sąnaudomis, ir franšizių savininkams, kurie nori plėsti franšizę, valdyti ir mobilizuoti komandą, analizuoti rezultatus ir sėkmingai startuoti kitose rinkose.

Daugiau informacijos

Pixel Value - Sportas / B2B / Dirbtinis intelektas, automatinis mokymasis

Išnaudojant AI technologijas VPixel analizuoja sporto klubų lankytojų veiklą: atliekamus pratimus, kaip atliko, kokiu dažnumu. Sporto klubai gauna informaciją kai klientui blėsta motyvacija. O sportuojančiam individualiai ir žaismingai suteikiama informacija, kas atliekama negerai, kaip reiktų keisti treniruočių programą

Platesnė informacija ruošiama

Superhost - Nekilnojamas turtas / B2B / Mobilios programos kūrimas

Esame trumpalaikės nuomos administravimo įmonė, padedanti gyvenamojo NT savininkams gauti patrauklią grąžą bei apsiimanti visus su tuo susijusius rūpesčius ant savo pečių. Mūsų misija yra suteikti NT savininkams laisvę, užtikrinant profesionalią kasdienę jų NT priežiūrą bei pasirūpinant patrauklia grąža.

Daugiau informacijos

TaskerMate - Paslaugos / B2B2C / Mobilios programos kūrimas, automatinis mokymasis

TaskerMate tai vartotojų palaikoma platforma, kuri leidžia užsakyti paslaugas, o bendruomenės nariams užsidirbti atliekant užduotis.

Platesnė informacija ruošiama

Akceleruojamų įmonių atrankos stovykla

Stovyklos metu atrinktos 25 komandos pristatė savo startuolius, susitiko su ekspertais bei mentoriais, kurie išrinko 11 didžiausią potencialą turinčių įmonių.

Peržiūrėti