Intermedix – pasaulinis pionierius atradęs talentus Kaune

„Intermedix“ yra duomenų analizės ir debesijos paslaugų lyderė pasaulyje, teikianti aukščiausio lygio pajamų, veiklos ir krizinių situacijų valdymo sprendimus. Kompanija turi 32 biurus JAV, Jungtinėje Karalystėje, Naujojoje Zelandijoje ir Lietuvoje, kuriuose dirba per 2,5 tūkst. žmonių.

„Intermedix“ sėkmės formulė užkoduota jos misijoje: tarnauti tiems, kurie gelbsti gyvybes. Kompanija bendradarbiauja su klientais daugiau kaip 25 pasaulio valstybėse. „Intermedix“ paslaugomis naudojasi per 15 tūkst. sveikatos apsaugos paslaugų teikėjų, jos programinė įranga naudojama reaguojant į 500 tūkst. incidentų per metus visame pasaulyje.

„Intermedix Lietuva“ vadovas Lukas Jankauskas

Talentai Kaune

Paslaugų centrą Lietuvoje „Intermedix“ įkūrė 2014-aisiais. Kompanija nusprendė, kad Kaunas tam idealiai tinka, kadangi šiame mieste galima rasti daug išsilavinusių, jaunų, skirtingus įgūdžius turinčių profesionalų. Per trejus metus centras gerokai išsiplėtė – šiandien čia dirba apie 700 specialistų. Tai yra vienas didžiausių „Intermedix“ padalinių pasaulyje.

Neatsiejama vietos bendruomenės dalis

Atsižvelgdama į palankią ekonominę ir verslo aplinką, „Intermedix Lietuva“ ateityje planuoja dar spartesnę plėtrą. Lietuvoje numatoma suburti duomenų analitikų ir debesijos technologijų specialistų komandas.

„Intermedix Lietuva“ ne tik teikia paslaugas savo klientams, tačiau jau tapo ir vietos bendruomenės dalimi. Įmonė Kaune organizuoja įvairius renginius ir iniciatyvas, prisideda prie jaunimo švietimo.

“Intermedix Lietuva” darbuotojai dirba kartu

 

Taip pat „Intermedix“ glaudžiai bendradarbiauja su Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetais. Bendrovės vertinimu, universitetų gebėjimas atsižvelgti į verslo poreikius ir noras bendradarbiauti – svarbus Kauno miesto patrauklumo veiksnys.

„Intermedix Lietuva“ darbuotojai čia džiaugiasi savo veikla

Moderniausias siuntų rūšiavimo terminalas Kaune

Dėl kasmet augančių siuntų apimčių, DPD Lietuva atsirado poreikis plėstis ir 2015 m. spalį duris atvėrė naujausias ir moderniausias ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse DPD siuntų rūšiavimo terminalas Kaune, Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje.

Daugiau