2020 02 25

„Devbridge“ jungiasi prie pasaulinės testuotojų bendradarbiavimo erdvės „Ministry of Testing“

Nuotraukoje Nikolajus Tolkačiovas (iš „Devbridge“ archyvo).

 

JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge“ pradeda bendradarbiauti su viena reikšmingiausių, testuotojus visame pasaulyje vienijančia, bendradarbiavimo platforma „Ministry of Testing“.

„Ministry of Testing“ – tai pelno nesiekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas – burti gabiausių testuotojų bendruomenę visame pasaulyje ir drauge tobulinti testavimo procesus, ieškoti naujų idėjų bei testavimo praktikų naujovių.  Organizacijos veiklos spektras itin platus – nuo „meetup“ organizavimo, tinklalaidžių kūrimo, nuotolinio mokymosi kursų rengimo iki pasaulinių konferencijų organizavimo.

Testavimo praktikoms „Devbridge“ įmonėje vadovaujantis Nikolajus Tolkačiovas džiaugėsi, kad bendradarbiavimas su tokio lygio organizacija atveria ne tik prieigą prie „Ministry of Testing“ sukaupto profesinės medžiagos archyvo, bet ir prisidės prie specialistų ugdymo bei naujų idėjų populiarinimo, tobulinimo ne tik „Devbridge“ organizacijoje, bet ir visoje šalyje.

„Esame ne tik pirmieji Lietuvoje, bet ir vienintelė bendruomenė iš visų Baltijos šalių, kurios darbuotojai pasirinkti bendradarbiavimui. Jau kovo mėnesį pakviesime visus Lietuvos testuotojus į du išskirtinius  „Ministry of Testing“ susitikimus Kaune ir Vilniuje. Tikimės, kad tai padės auginti testuotojų profesionalų bendruomenę Lietuvoje ir skatinti žinių pasidalijimo kultūrą tarp šių profesijos atstovų“, – privalumus vardija N. Tolkačiovas.

Šiuo metu „Devbridge“ dirba daugiau nei 60 testuotojų, pasiskirsčiusių įvairiose komandose Lietuvos padaliniuose Kaune ir Vilniuje. Būtent šis skaičius tapo kone lemiamu faktoriumi „Ministry of Testing“ pasirinkimui užmegzti ilgalaikę partnerystę Lietuvoje.

„Smagu, kad šis bendradarbiavimas ir itin populiari „Ministy of Testing“ kanalo erdvė padės mums  prisitraukti puikių pranešėjų, kad šie atvyktų į Lietuvą ne tik skaityti paskaitų, bet ir vestų mokymus. Kadangi turėsime prieigą prie „Ministry of Testing“ kursų, galėsime jais pasinaudoti skatindami vidinę organizacijos mokymosi kultūrą. Ypač džiugu, kad kolegos turės galimybę pristatyti savo idėjas didelei profesionalų auditorijai meetup metu, vesti mokymus ir taip pat tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius, įgyti naujų žinių bei dalytis patirtimi, kaip spręsti ir gerinti testavimo procesus“, – teigė N.Tolkačiovas.

Daugiau informacijos apie susitikimus ieškokite „Devbridge“ Facebook paskyroje ČIA bei registruokitės į nemokamus susitikimus Kaune ir Vilniuje.

Related articles