2018 02 07

ES investicijų priemonės užsienio investuotojams

A. Aleksandravičiaus nuotrauka.

 

Norime informuoti, jog Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija yra paskelbusi kvietimus teikti paraiškas užsienio investuotojams pagal priemones „Smart FDI“ bei „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“:

 

  • Pagal priemonę „Smart FDI“ finansavimas yra teikiamas užsienio investuotojams,  investuojantiems Lietuvoje į mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros veiklas.  Daugiau informacijos apie šią priemonę ir reikalingus pateikti dokumentus, rasite čia.  Trumpas priemonės „Smart FDI“ pristatymas pateikiamas čia.
  • Pagal priemonę „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“ užsienio investuotojai, investavę Lietuvoje, turi galimybę gauti finansavimą savo darbuotojų mokymui ir kvalifikacijos tobulinimui. Daugiau informacijos apie šią priemonę ir reikalingus pateikti dokumentus, rasite čia.

 

Kvietimai teikti paraiškas „Smart FDI“ ir „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“  galioja iki 2020 m. lapkričio mėn. 30 dienos arba kol baigsis kvietimui skirta finansavimo lėšų suma.

Papildomai, kviečiame susipažinti su informacija apie pelno mokesčio lengvatą, kuri taikoma Lietuvoje įsikūrusioms įmonėms, investuojančioms į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Daugiau informacijos apie taikomą pelno mokesčio lengvatą, rasite čia.

Kadangi siekiama kuo aiškiau ir paprasčiau apžvelgti, kas gali gauti lengvatas, kokios jos ir nuo ko pradėti, MITA (Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra) parengė infografiką, kuris leis greitai peržvelgti visą aktualią informaciją apie šią pelno mokesčio lengvatą. Infografiką rasite čia: pelno mokesčio lengvata įmonėms, investuojančioms į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą.

 

Susiję straipsniai