Informacija investuotojams

Informacija investuotojams

Viskas ko gali prireikti siekinant investuoti Kauno mieste: nekilnojamo turto pasirinkimas, teisinio reguliavimo konsultacijos ir patarimai visais verslui aktualiais klausimais.

Daugiau

„Vieno langelio” principas verslo steigimui

Vienoje vietoje rasite atsakymus į visus investicinius klausimus - nuo verslo steigimo iki talentų paieškos.

Daugiau

Individualios konsultacijos

Jeigu turite su verslo vystymu susijusių klausimų ar ieškote naujų galimybių - užsukite pasikalbėti.

Daugiau
Prioritetiniai sektoriai

Lietuva gali pasiūlyti geriausią aplinką produktyviam verslui. Lyginant su kitomis Europos Sąjungos šalimis, darbo užmokesčio sąnaudos yra santykinai nedidelės, taip pat čia patiriamos mažesnės pridėtinės ir nekilnojamo turto nuomos išlaidos. Veiklos sąnaudos Lietuvoje yra maždaug keturis kartus mažesnės nei ES šalių vidurkis – aukštos kvalifikacijos specialistų komandą čia galima suburti žymiai mažesniais kaštais, skirtais darbo užmokesčiui. Vietos valdžios institucijos siekia nuolat padėti besivystančiam verslui, siūlydamos įvairias lengvatas ir kitą aktualią pagalbą. Dar vienas reikšmingas verslo aplinkos privalumas yra tai, jog biuro patalpų nuomos kaina yra viena žemiausių regione. Lietuva – tai šalis, siūlanti konkurencingą aplinką jūsų verslo plėtrai.

MedTech sektorius

Daugiau

Aviacijos sektorius

Daugiau

IRT sektorius

Daugiau

Automobilių sektorius

Daugiau
Besivystantys sektoriai

Intermedix Lietuva – Kaune atrado talentus

„Intermedix“ – jau daugiau nei 35 metus JAV sveikatos priežiūros verslo paslaugų rinkoje lyderiaujanti korporacija. Šiandien joje dirba apie 2,5 tūkst. darbuotojų. „Intermedix“ per savo parengties ir greito atsako krizinėms situacijoms technologijas jungia daugiau nei 95 proc. JAV gyventojų.

Daugiau

Kaunas skaičiais

Kaunas visada buvo vertinamas kaip Lietuvos pramonės centras. Pagrindinė priežastis, kuri padeda Kaunui neužleisti lyderio pozicijos pramonės srityje, yra mieste esantys talentai. Kaune veikiančios profesinio ir aukštojo mokslo įstaigos ruošia aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie nuolat siekia tobulėjimo. Jų įgytos kompetencijos atitinka mieste veikiančių įmonių poreikius. Džiuginanti tendencija Kaune – net vienas iš keturių studentų renkasi inžinerinės srities studijas ir šis skaičius kasmet auga.

Daugiau