Verslo programa „Change4Future

Gegužės mėnesį startuoja verslo programa „Change4Future“, kurios pagrindinis tikslas – padėti pokyčių kūrėjams išvystyti tvarius bei komerciškai gyvybingus socialinius verslus Kauno apskrityje. Projektas kvies būsimus pokyčių kūrėjus arba jau plėtojančius socialinį verslą dalyvauti keturiuose programos etapuose: atviruose internetiniuose seminaruose, hakatone, akseleratoriuje ir viešuose verslo pristatymuose.

Iš viso net 15 socialinio verslo idėjų pasieks socialinio verslo labirinto finišą – kiekviena iš komandų galės pasinaudoti 8000 EUR vertės ekspertų konsultacijomis bei įsigyti verslui reikalingos įrangos už 7000 EUR.

 

Artėjantys renginiai

Nuo gegužės 5 d. net penkis antradienius iš eilės su besidominčiais socialinio verslo kūrimu nuotoliniu būdu susitiks įvairių sričių ekspertai bei socialiniai inovariai. Jie ne tik atskleis socialinio verslo užkulisius, bet ir pasidalins praktiniais patarimais, kaip išplėtoti verslą nuo idėjos iki kliento.

05 05 // Kaip idėjas (pa)versti pokyčius kuriančiais verslais?

05 12 // Kaip (su)kurti tvarų produktą, kurio laukia rinka?

05 19 // Kaip atsakingai (par)duoti kuriamą vertę?

05 26 // Kaip (už)augti pokyčių lyderiu?

06 02 // Kaip (nu)keliauti nuo idėjos iki pirmojo kliento?

Visi internetiniai seminarai yra NEMOKAMI.

 

Komisija

Kiekvieno internetinio seminaro metu dalyviai galės siūlyti savo socialinio verslo idėjas ir pretenduoti į kitą etapą – hakatoną. Speciali komisija atrinks po dvi stipriausias idėjas. Atrankoje į hakatoną bus galima dalyvauti ir pasibaigus tiesioginėms transliacijoms.

  • Verslininkas, „Lithuanian Global Leaders“ tarybos narys Vladas Lašas
  • „Versli Lietuva“ vadovė Daina Kleponė
  • „ChangeMakers‘ON“ įkūrėja Simona Šimulytė
  • „Reach4Change“ vadovė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer
  • Socialinio verslo „Trys kubai“ bendraįkūrėjas Vytautas Butkus

Programos organizatoriai

Programos draugai

Sužinok naujienas pirmas:

    

Socialinio verslo vystymo programa „Change4Future“ yra įgyvendinama, vykdant projektą „Socialinio verslo pradžios paskatos ir kūrimosi skatinimas Kauno apskrityje“ (08.5.1-ESFA-K-853-01-0018). Ji yra dalinai finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis.