Startuolių ekosistema Kaune

2019-ais Kaunas susilaukė tarptautinio pripažinimo kaip miestas, turintis besikuriančiam verslui draugišką aplinką ne tik Lietuvos, bet pasaulinės verslo arenos kontekste. „Startup Blink Global“ 2019-ųjų tyrimų centro išleistas startuolių ekosistemos reitingas suteikė Kaunui 114 poziciją iš 1028 tyrime dalyvavusių viso pasaulio miestų. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Naujų idėjų skatinimas ir dėmesys pradedančiųjų verslų bendruomenei yra vienas iš Kauno miesto prioritetų.  Viešojo, akademinio ir verslo sektoriaus atstovai jungia jėgas, vedami bendros idėjos kurti aktyvią startuolių ekosistemą mieste ir siūlo jauniesiems verslininkams įvairaus spektro lokalius bei tarptautinius projektus, programas ir renginius.

 

Verslumo skatintojai Kaune

Kauno mieste vykdomos įvairių sričių iniciatyvos, kurių metu inovatoriai gali pristatyti savo idėjas, gauti mentorystės paslaugas bei reikiamus įrankius sustyguoti vidinius įmonės procesus, išbandyti savo kuriamą paslaugą ar produktą rinkoje, susipažinti su sėkmingai vystomų verslų praktikomis ir tapti Kauno startuolių bendruomenės dalimi.

Iniciatyvos startuoliams

Naujienos