Vieną rugsėjo savaitgalį skirk inovatyvioms idėjoms! Rugsėjo 13-15 dienomis, suburk komandą, rask bendraminčių ir sukurk prototipą, o mes padėsime idėją paversti realybe. 

Nepriklausomai nuo tavo specialybės ar pomėgių – esi programuotojas, vadybininkas, dizaineris, menininkas ar turi kitų talentų, tavo idėja gali tapti game changing sprendimu, kurio reikia čia ir dabar. „Kauno startuoliai“ hakatono dalyviai kviečiami taikyti informacines, komunikacines ar dirbtinio intelekto technologijas, vystyti idėją savo pasirinkta tema, pristatyti ją vertinimo komisijai ir varžytis dėl daugiau kaip 10 000 EUR vertės prizinio fondo.

 

Hakatono temos

„Kauno startuoliai“ hakatonas atviras visoms temoms ir sritims, todėl jei matai problemą, kuriai trūksta sprendimo, registruokis, rask bendraminčius ir dalyvauk.

Prie atviros temos siūlome ir keletą potemių:

  • Dirbtinis intelektas | esi susipažinęs su dirbtinio intelekto (AI) technologija? Pritaikyk ją viešojo sektoriaus paslaugoms, verslo darbui paspartinti arba kurk naujus AI sprendimus. Ekspertų komanda bus pasiruošusi konsultuoti tave, padės verslo modelio bei technologijos taikymo klausimais.
  • Smart-city sprendimai Kaunui | siūlyk inovatyvius sprendimus miesto gerovei. Išmaniojo miesto (smart-city) produktai taiko technologinius sprendimus gyvenimo mieste kokybei gerinti. Kurkite sprendimus viešojo transporto vystymui, tvarios energijos plėtrai, paslaugų ir valdymo perkėlimo į elektroninę erdvę, mieste vykstančių procesų monitoringo palengvinimui, sprendimų priėmimo patikslinimui ir pagreitinimui, gamtinių išteklių taupymui ir daugybei kitų iššūkių.

 

Kaip viskas vyks?

  • Registruokis | Registracija  iki rugsėjo 10 d. Registruotis galima kartu su komanda, ar individualiai.
  • Pristatyk idėją ir suburk komandą  | Penktadienis skirtas komandos subūrimui. Individualiai užsiregistravę dalyviai galės burtis į komandas su kitais dalyviais. Kiekviena komanda, prieš pradėdama vystyti idėją hakatone, turėtų turėti verslo/produkto vystymo vadovą, programuotoją, taip pat – dizainerį ar marketingo specialistą, todėl penktadienis – puiki proga naujų komandos narių paieškoms!
  • Kurk inovatyvų sprendimą su mentorių pagalba| Hakatone komandoms iš idėjų sukurti verslo sprendimus padės patyrę mentoriai.
  • Pristatyk sprendimą komisijai ir laimėk vertingus prizus | Išvystytą prototipą sekmadienį pristatysite vertinimo komisijai, kuri išrinks inovatyviausias ir perspektyviausias idėjas.

Programa

Vieta: DesignFriends, K. Baršausko g. 59, Kaunas

Laimėtojų laukia galimybė keliauti tiesiai į „Kauno startuoliai“ pre-akceleratoriaus atrankos stovyklą, kurioje galėsite vystyti idėją toliau, pasirengti ją pristatyti potencialiems investuotojams! Taip pat daugiau kaip 10 000 EUR vertės prizinis fondas: trys 3500 EUR vertės kuponai tarptautiniams mainams – 1-6 mėn. trukmės vizitui pas verslininką – mentorių, bet kurioje pasirinktoje Europos Sąjungos šalyje.

 

Mentoriai

Aivaras Rastenis. „70Ventures Associate “ atstovas

Antanas Bakšys. „SearchNode“ vadovas ir vienas iš steigėjų

Artūras Šlajus. Vienas iš „Project Zero Deaths“ steigėjų ir programuotojas

Gediminas Ratkevičius. „iDenfy“ vadovas ir vienas iš steigėjų

Gytenis Galkis. „70Ventures“ partneris

Ieva Markucevičiūtė. „CIVITTA“ projektų vadovė ir išmaniųjų miestų ekspertė

Indrė Kulikauskaitė. „Startup Division“ projektų vadovė

Justas Šidlauskas. „Dear deer“ steigėjas ir vadovas

Mantas Lukoševičius. „NextQuestion“ dirbtinio intelekto konsultantas

Petras Janulevičius. „NFQ“ akceleratoriaus akademijos koordinatorius

Sigita Vaičiūtė. „ChangeMakers'ON“ ekspertė

Simona Šimulytė. „ChangeMakers’ON“ bendraįkurėja

Ugnius Ramanauskas. „CIVITTA“ projektų vadovas ir inovacijų ekspertas

Ugnius Savickas. „ChangeMakers'ON“ ekspertas

Vilius Tamošiūnas. „Velocity“ dirbtinio intelekto vadovas

Rengėjai

Hakatono draugai

Dėkojame įmonėms ir organizacijoms, kurios prisideda prie „Kauno startuolių 2019” Hakatono rengimo:

Šis hakatonas yra viena iš programos „Kauno startuoliai“ dalių, inicijuojama Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui”,  įgyvendinama kartu su VšĮ „Kaunas In“, valdymo konsultacijų bendrove CIVITTA ir inovacijų rėmimo organizacija Startup Division.