K.A.V.A. 2018

Jau birželio 12 dieną Kaune pirmąjį kartą vyks Kauno augančio verslo apdovanojimai „K.A.V.A. 2018“, kurių metu bus apdovanotos didžiausią vertę miestui kuriančios įmonės. Šiame renginyje ne tik sieksime įvertinti ir padėkoti iniciatyviausiems miesto verslo atstovams, tačiau ir suburti bei stiprinti Kauno miesto verslo bendruomenę.

Kad jūsų pasiekimai versle bei indėlis garsinant Kauno miestą būtų pastebėtas, kviečiame teikti paraiškas ir kandidatuoti šioms nominacijoms:

„Plėtra užsienyje“
Apdovanojimas bus skiriamas sparčiausiai eksporto apimtis išplėtusiai įmonei.

„Plėtra Kaune“
Nominacija skirta sparčiausiai Kaune veiklą išplėtusiai įmonei.

„Kauno startuolis“
Bus įvertinti unikalią idėją, sklandžią plėtrą ir potencialą veikti tarptautiniu mastu pademonstravę startuoliai.

„Atsakingas verslas“
Nominacija skirta apdovanoti įmonę, kuri prisiima ekonominę, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę ir taip stipriausiai prisideda prie Kauno miesto gerovės.

„Sukurta Kauno mieste“
Apdovanojimas skirtas sėkmingiausiam Kauno verslo produktui ar paslaugai.

„Inovacija 2018“
Apdovanojamas sėkmingiausiai inovacijų plėtrą vykdęs ir skatinęs verslas.

Paraiškų teikimas aukščiau išvardintoms nominacijoms priimamas iki: 2018 m. gegužės 31 dienos.

Išskirtinės nominacijos „Kaunas didžiuojasi“ nugalėtoją išrinks patys kauniečiai: 2018 m. gegužės 21 – birželio 1 dienomis, viešo internetinio balsavimo metu nugalės, miestiečių nuomone, ta įmonė, kurios iniciatyva ir indėlis į Kauno miesto gyvenimą per pastaruosius metus buvo didžiausias ir labiausiai matomas.

Daugiau informacijos apie „Kauno augančio verslo apdovanojimus“ galite rasti apdovanojimų apraše. Užpildytas paraiškas taipogi galite siųsti tiesiogiai el. paštu kava@kaunasin.lt.

Turite klausimų? Susisiekime: kava@kaunasin.lt arba telefonu +370 671 64 060.