Startuoliai

Naujų idėjų skatinimas ir dėmesys pradedančiųjų verslų bendruomenei yra vienas iš Kauno miesto prioritetų.  Viešojo, akademinio ir verslo sektoriaus atstovai jungia jėgas, vedami bendros idėjos kurti aktyvią startuolių ekosistemą mieste ir siūlo jauniesiems verslininkams įvairaus spektro lokalius bei tarptautinius projektus, programas ir renginius.

2019-ais Kaunas susilaukė tarptautinio pripažinimo kaip miestas, turintis besikuriančiam verslui draugišką aplinką ne tik Lietuvos, bet pasaulinės verslo arenos kontekste. „Startup Blink Global“ 2019-ųjų tyrimų centro išleistas startuolių ekosistemos reitingas suteikė Kaunui 114 poziciją iš 1028 tyrime dalyvavusių viso pasaulio miestų. Daugiau apie tai čia.

Verslumo skatinimo ir startuolių idėjų vystymo iniciatyvos Kaune

Kauno mieste vykdomos įvairių sričių iniciatyvos, kurių metu jaunieji verslininkai gali pristatyti savo idėjas, gauti mentorystės paslaugas bei reikiamus įrankius sustyguoti vidinius įmonės procesus, išbandyti savo kuriamą paslaugą ar produktą rinkoje, susipažinti su sėkmingai vystomų verslų praktikomis ir tapti Kauno startuolių bendruomenės dalimi.

Kauno startuoliai

Viena iš sėkmingiausių savivaldybių verslo skatinimo iniciatyvų Lietuvoje! Kasmet programai skiriama 100 000 eurų. Ja siekiama skatinti Kauno miesto gyventojų verslumą, suteikti galimybę perspektyviausioms įmonėms gauti profesionalias rekomendacijas, aktyvinti startuolių ekosistemą, didinti Kauno startuolių patrauklumą privataus kapitalo investicijoms.

Daugiau

ChangeMakers‘ON

Tarptautinė socialinių inovacijų ir verslo vystymo programa, kurią sudaro hackatonai, įvedimo į rinką stovyklos, inkubatorius ir mokymai. Jų misija – vystyti socialines inovacijas ir verslą, suteikiant aukščiausio lygio ekspertų pagalbą. Sudaryti galimybes kurtis ir augti tvariems bei komerciškai gyvybingiems socialiniams verslams.

Daugiau

KTU Startup Space

KTU Kauno startuolių bendruomenė, vienijanti kuriančias komandas, nuo pačios ankstyviausios stadijos – idėjos. Idėjos čia virsta realiais produktais ar paslaugomis. KTU Startup Space siūlo verslo inkubavimo programą, konsultacijas, mentorystę, daugybę specializuotų renginių. Tai pirmasis akademinis jaunimo verslumo centras Lietuvoje.

Daugiau

Kauno mokslo ir technologijų parkas

Teikiamos konsultacijos startuoliams ir jau veikiančioms technologinėms įmonėms verslo plėtros klausimais, didinant tarptautinį konkurencingumą, teikiamos inovacijų paramos paslaugos.

Daugiau

VDU Verslo praktikų centras

Aktyviais patyriminiais metodais paremta mokymų programa, padedanti ugdyti verslumo savybes ir kompetencijas, įgalinančias studentą kurti nuosavą verslą ar sėkmingai įsidarbinti. Idėjos vystomos idėjų laboratorijose, stovyklose.

Daugiau

Erasmus jauniesiems verslininkams

Tarptautinė mainų programa, pagal kurią suteikiama galimybė naujiems ar būsimiems verslininkams mokytis iš patyrusių verslininkų, kaip valdyti mažą įmonę kitose programoje dalyvaujančiose šalyse.

Daugiau

Renginiai startuoliams

Naujienos

Fidens – nuo startuolio iki medicinos inovacijų lyderio Kaune

Jų sukurti prietaisai vos kelias minutes palaikyti rankose akivaizdžiai sumažina rankų drebėjimą ir artrito sukeltus skausmus. Jų idėjos gimė ir virto realiais produktais čia, Kaune. Susipažinkite su MB „Fidens“, kurios vadovas ir įkūrėjas dr. Mantas Venslauskas, atsispyręs nuo savo doktorantūros studijų, šiandien jau turi subūręs patikimą komandą ir parduodamus ar klinikiniams testavimams jau paruoštus medicininės paskirties produktus, už kuriuos skina pergales inovatyviausiųjų verslų apdovanojimuose ir jau dukart gavo paramą „Kauno startuolių“ programoje.

Daugiau