2019 10 25

Nemokama „PrestaShop“ konferencija Kaune e-komercijos entuziastams

Šių metų lapkričio 14 dieną, šimtai verslų, elektroninės komercijos entuziastų bei profesionalų susirinks į antrąją oficialią Baltijos šalių „PrestaShop“ konferenciją Kaune. Ilgametę patirtį turintys marketingo, pardavimų ir e-komercijos sprendimų specialistai atvyks pasidalinti savo darbine patirtimi, papasakoti sėkmės istorijas bei aptars e-komercijos aktualijas.

 

E-prekybos konsultacijos – nemokamai

Viena iš lyderiaujančių elektroninės komercijos sprendimų įmonių Lietuvoje „Invertus“ kartu su „PrestaShop“ kviečia sudalyvauti ir pasisemti naudingų žinių, išgirsti vertingų patarimų, ir pasinaudoti galimybę akis į akį pasikalbėti su konferencijos pranešėjais bei pasikonsultuoti rūpimais, su e-prekyba susijusiais klausimais.

El. komercijos platformos lyderiai „PrestaShop“ minėdami jau 11-ies metų bendradarbiavimo sukaktį su „Invertus“ kviečia, į ko gero, vienintelę tokią profesionalią ir svarbiausia, nemokamą konferenciją, kurioje susirinks žymiausi el. komercijos profesionalai, pasiruošę pasidalinti su Jumis savo žiniomis, papasakoti naujausias tendencijas bei pakonsultuoti Jums ir padėti išspręsti problemas, su kuriomis susiduria Jūsų e-prekyba.

„Labai džiaugiamės galėdami skatinti PrestaShop bendruomenės augimą Baltijos šalyse. Šiuo ir kitais, ateityje organizuojamais renginiais, stengsimės, kad PrestaShop būtų plačiausiai naudojama el. komercijos platforma Baltijos šalyse.“, – pasakoja konferenciją organizuojančios įmonės „Invertus“ direktorius Linas Gudonavičius.

Vienoje vietoje el. komercijos platformos gigantai

Atsižvelgus į praeitų metų renginį, šių metų formatas siūlys dirbtuves, konsultacijas, pranešimus ir kitas veiklas. „PrestaShop Connect Baltics 2019” renginyje didžiausias dėmesys bus skiriamas e-komercijos kokybės, našumo ir konversijos gerinimo temoms. Konferencijos metu pranešimus skaitys ilgametę patirtį turinčios el. komercijos platformos „PrestaShop“ pardavimų vadovas Cristophe Bouron ir vyresnysis programuotojas Matthew Fermoun. Savo asmeninėmis verslo patirtimis dalinsis „Good One“, „Ynot Media“, „Makecommerce“ ir kitos įmonės.

Renginio metu išgirsite naudingų sprendimų, padėsiančių pagerinti savo el. parduotuvės veiklą, atrasite geriausius sprendimus, kurie užtikrintų Jūsų klientų poreikius bei išgirsite naujausias „PrestaShop“ platformos tendencijas, kurias tikrai galėsite pritaikyti ir savo elektroninėje parduotuvėje. Po pranešimų visi konferencijos dalyviai turės galimybę pabendrauti su konferencijos pranešėjais bei surengti individualią konsultaciją su geriausiais savo srities profesionalais verslo bei el. komercijos srityse.

Apsilankius „PrestaShop” stende, bus galima pasikonsultuoti apie verslą ir aptarti „PrestaShop“ rinkos situaciją. Šalia įsikūrusiame „Invertus“ stende galėsite pabendrauti techniniais, e-parduotuvės plėtros, vartotojo patirties ir e-komercijos klausimais.

Renginyje laukiami visi besidomintys elektroninės komercijos galimybėmis, ieškantys geriausių e-prekybos sprendimų savo parduotuvei ir jau turintys „PrestaShop“ platformą bei norintys sužinoti dar daugiau.

Renginio vieta: V. Putvinskio g. 53, Verslo Lyderių Centras (BLC), Kaunas.

Renginio laikas: 9:30 – 17:00 val.

Daugiau informacijos apie renginį: ČIA.

Registracija į renginį:  ČIA.

„Invertus“ informacija.

Susiję straipsniai