2018 05 30

Nemokamas renginys apie galimybes ir privalumus dalyvaujant „Erasmus – jauniesiems verslininkams“ programoje

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai kviečia į nemokamą renginį „Tarptautiniai mainai – bilietas verslo startui“, kuris vyks birželio 19 d.  Volfas Engelman studijoje Kaune. Renginio metu bus pristatoma rūmuose veikianti programa „Erasmus – jauniesiems verslininkams“.

„Erasmus- jauniesiems verslininkams“ programa skirta skatinti verslumą ir padėti būsimiems verslininkams įgyti įgūdžių, reikalingų siekiant įsteigti ir (arba) sėkmingai valdyti savo verslą Europoje. Dalyvaudami šioje programoje jaunieji verslininkai įgyja verslui valdyti reikalingų gebėjimų, keičiasi žiniomis ir idėjomis su patyrusiu verslininku, pas kurį vieši ir su kuriuo bendradarbiauja nuo vieno iki šešių mėnesių pasirinktoje Europos šalyje.

Savo patirtimi ir istorijomis renginio metu dalinsis svečiai iš Ispanijos (Katharina Kühnelt), Slovėnijos (Mojca Cvirn) ir Belgijos (Ramūnas Kuncaitis), bus galimybė susipažinti ir su kitais programos atstovais iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Italijos. Apie dalyvavimo „Erasmus – jauniesiems verslininkams“ programoje privalumus ir įspūdžius dalinsis jaunoji antreprenerė Stefanija Paulauskaitė, dalyvavusi stažuotėje Graikijoje. Verslumo ir mentorystės svarbą įvardins svečiai iš Lietuvos Inovacijų centro (Gytis Junevičius) ir Kauno technologijos universiteto (Monika Pavalkytė). Apie tai, kaip kelionės ugdo ir augina papasakos Mantas Bertulis,  „Kvepia kelionėm“ projekto autorius.

Domina stažuotės užsienyje? Apsilankykite ir sužinokite daugiau.

Renginio programa ir registracija – https://bit.ly/2kv76gA.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacija.

Susiję straipsniai