2018 11 02

Prisijunkite į pirmąją oficialią PrestaShop konferenciją Kaune

Lapkričio 15 dieną Invertus kviečia visus verslo ir elektroninės komercijos entuziastus bei profesionalus į pirmąją oficialią Baltijos šalių „PrestaShop“ konferenciją Kaune. Ilgametę patirtį turintys visiems gerai žinomų įmonių vadovai ir atstovai iš Europos atvyksta pasidalinti savo darbine patirtimi, papasakoti sėkmės istorijas bei patartį, kokius sprendimus reikėtų priimti siekiant aukštesnių rezultatų versle ir geresnės kokybės savo el. komercijoje.

 

„Invertus”, kartu su pagrindiniais renginio rėmėjais „Swedbank“ ir savo partneriais „PrestaShop“, kviečia sudalyvauti pirmojoje tokio tipo nemokamoje konferencijoje, kurioje pasisemsite naudingų žinių, išgirsite vertingų patarimų, o svarbiausia, turėsite galimybę akis į akį pasikalbėti su konferencijos pranešėjais bei pasikonsultuoti Jums rūpimais, su Jūsų e – prekyba susijusiais klausimais.

 

„Mes labai džiaugiamės, kad lapkričio mėnesį susipažinsime su Baltijos šalių PrestaShop bendruomene. Kadangi esame strateginiai Invertus partneriai, mums labai svarbu būti šio ypatingo renginio dalimi“, – džiaugiasi vienos didžiausių e – komercijos  platformų „PrestaShop“ generalinis direktorius Aleksandre Eruimy.

 

El. komercijos platformos lyderiai „PrestaShop“ švęsdami jau 10-ies metų bendradarbiavimo sukaktį su „Invertus“ kviečia, į ko gero, vienintelę tokią profesionalią ir svarbiausia, nemokamą konferenciją, kurioje susirinks visi žymiausi el. komercijos profesionalai, pasiryžę pasidalinti su Jumis savo žiniomis, papasakoti naujausias tendencijas bei pakonsultuoti Jus ir padėti išspręsti problemas, su kuriomis susiduria Jūsų e – prekyba.

 

Vienoje vietoje el. komercijos platformos gigantai

 

Konferencijos metu pranešimus skaitys „PrestaShop“ generalinis direktorius Alexandre Eruimy ir techninis vadovas Aurélien Pelletier. Savo asmeninėmis verslo patirtimis dalinsis tokių žinomų įmonių atstovai kaip „DPDgroup“ ir „SimpleSurance“, „Yourpay” o taip pat ir vienas pagrindinių konferencijos rėmėjų – „Swedbank“.

 

Renginio metu išgirsite naudingų sprendimų, padėsiančių pagerinti savo el. parduotuvės veiklą, atrasite geriausius sprendimus, kurie užtikrintų Jūsų klientų poreikius bei išgirsite naujausias „PrestaShop“ platformos tendencijas, kurias tikrai galėsite pritaikyti ir savo elektroninėje parduotuvėje. Po pranešimų visi konferencijos dalyviai turės galimybę pabendrauti su konferencijos pranešėjais bei surengti individualią konsultaciją su geriausiais savo srities profesionalais verslo bei el. komercijos srityse.

 

Renginyje laukiami visi besidomintys elektroninės komercijos galimybėmis, ieškantys geriausių e – prekybos sprendimų savo parduotuvei bei jau naudojantys „PrestaShop“ platformą ir norintys sužinoti dar daugiau.

 

Vieta – V. Putvinskio g. 53, Verslo Lyderių Centras (BLC), Kaunas

Laikas – 9:30 – 15:30 val.

Papildoma informacija išankstinė registracija ir renginio programa.  Nemokamų bilietų skaičius ribotas.

 

„Invertus“ informacija.

Susiję straipsniai