2018 08 23

Unikali galimybė kauniečiams susipažinti su Kinijos kultūra iš arti

Jau greitai kauniečiai dvi dienas galės pasijausti lyg Kinijoje ir susipažinti su Tolimųjų Rytų kultūra, verslo aplinka bei rinkos naujovėmis.  Rugsėjo 6-7 dienomis Kaune vyks tarptautinis Kinijos verslo-investicijų forumas ir paroda „Sail of Shanghai“, į kurį atvyksta daugiau nei 80 Kinijos įmonių atstovų, ieškančių naujų prekybos ir investavimo galimybių Lietuvoje. Renginyje kviečiami dalyvauti Lietuvos verslininkai galės susitikti su potencialiais verslo partneriais ir užmegzti verslo plėtros Kinijoje ryšius. Nors paroda subalansuota verslo atstovams, joje kviečiami dalyvauti visi, besidomintys Kinijos kultūra bei norintys iš arčiau susipažinti su Tolimųjų Rytų tradicijomis.

„Sail of Shanghai“ –  viena didžiausių kinų nepriklausomų parodų, organizuojamų skirtingose užsienio valstybėse ir skirta skatinti ekonominį bei kultūrinį bendradarbiavimą.  Nuo 2012 metų ji organizuojama įvairiose Europos valstybėse, įskaitant ir Lietuvą.

Parodos metu vyks verslo ir investicijų forumas bei seminarai, kurių metu bus pristatoma Kinijos verslo kultūra, pagrindiniai užsienio verslo iššūkiai įsiliejant į Kinijos rinką, elektroninės prekybos subtilybės Kinijos rinkoje.

Net 2400 kvadratinių metrų plote bus įrengta per 160 stendų, kuriuose įsikurs kiniško kapitalo verslai, tarp kurių išvysime „Nuoyiman“ ir „GW Industry“ prekės ženklus. Taip pat, tarp parodų dalyvių bus atstovai iš Šanchajaus Mokslo ir technologijų mainų centro, Komunikacijos industrijos asociacijos, Šviesos industrijos asociacijos, Tekstilės asociacijos, Namų tekstilės prekybos asociacijos, Komponentų prekybos asociacija, Pudongo rajono Optoelektronikos industrijos asociacijos, Spalvotojų metalų bendruomenės, Cheminės industrijos Asociacijos, Statybinių medžiagų industrijos asociacijos.

Pristatoma produkcija apims naujausias energetikos, high-tech ir informacines technologijas, taip pat tradicinių pramonės šakų produktus: tekstilę, namų apyvokos prekes, aprangos aksesuarus, statybų medžiagas, elektronikos prekes.

Renginį  „Sail of Shanghai“ Lietuvoje kartu su „Sail of Shanghai“ prekybos ir ekonomikos komitetu organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“, VšĮ „Kaunas IN“ ir Kauno miesto savivaldybė.

Renginys nemokamas, tačiau būtina REGISTRACIJA.

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite ČIA.

 

VšĮ „Kaunas IN“ verslo skyriaus informacija

Susiję straipsniai