2018 04 19

VU Verslo mokyklos Kaune organizuojama konferencija „Versli šeima 2018” suburs šeimos verslus

Nuotrauka: A. Aleksandravičius.

„Versli šeima 2018” – tai jau trečią kartą Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojama konferencija esamiems ir būsimiems šeimos verslų kūrėjams ir dalyviams, kuri vyks gegužės 17 d. Kaune, Žalgirio arenos amfiteatro salėje.

„Ankstesnės konferencijos tapo tarsi pažinčių tinklu, suburiančiu šeimas, leidžiančiu jiems dalintis savo unikalia patirtimi. Šiais metais taip pat sieksime diskutuoti šeimos verslams aktualiomis temomis, tačiau ypač daug dėmesio skirsime antrosios verslo kartos temai, kuri, kaip paaiškėjo ankstesnių konferencijų metu, yra labai svarbi ir kartais net skaudi – kaip ją įtraukti į šeimos verslą ar ką daryti, jei, pavyzdžiui, vaikai nenori perimti tėvų sukurto verslo? Stengsimės, jog visi dalyviai išeitų su atsakymais ar naudingomis įžvalgomis jiems aktualiais klausimais“ – teigia Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Šiais metais konferencija „Versli šeima 2018” taps tarptautine. Savo patirtimi ir verslo istorijomis dalinsis svečiai iš JAV, Suomijos ir Ukrainos, kurie ne tik papasakos apie antreprenerystę šeimoje, bet ir plačiau dalinsis apie šeimos verslo plėtrą globalioje aplinkoje ir kokie iššūkiai laukia perduodant šeimos verslą kitai kartai. Taip pat bus gilinamasi į Lietuvos šeimos verslams aktualius klausimus, o verslių mūsų šalies šeimų atstovai diskusijos metu pasidalins apie kylančius iššūkius santykiuose kuriant ir vystant šeimos verslą.

Konferencijos metu vyks konsultacijų ir šeimos verslų mugė, kurioje dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti verslo klausimais, o norintys – pristatyti savo produktus ir paslaugas. Taip pat konferencijos metu vyks „Mylimiausio šeimos verslo” apdovanojimas.

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.vm.vu.lt/versli-seima-2018

Vilniaus universiteto Verslo mokyklos informacija.

Susiję straipsniai