2019 10 14

„WANTed 2019“ – susitikime „Kaunastic Business“ stende jau spalio 16-ąją

Jau penkioliktą kartą Kauno technologijos universiteto rengiamose „WANTed“ karjeros dienose spalio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks didžiausia Baltijos šalyse įmonių atstovų kontaktų mugė. Tai renginys, kurio besidominčiam savo ateities karjera ir motyvuotam profesinėje srityje studentui tiesiog negalima praleisti. Atvykusios įmonės pristatys jauniesiems talentams save ir savo veiklą, taip pat pasiūlys ir darbo bei praktikos vietų.

Kontaktų mugėje, trečius metus iš eilės, Jūsų lauks „Kaunastic Business“ stendas – didžiosios salės L10 vietoje „Kaunas IN“ komanda bus pasiruošusi atsakyti į kylančius klausimus apie Kauną ir galimybes jame. Apsilankius „Kaunastic Business“ stende bus galima sužinoti visą reikalingą informaciją apie perspektyvas šiame mieste – karjerą, stipriausius ir sparčiausiai besivystančius verslo sektorius, Kauno miesto verslo aplinką bei kitą aktualiausią informaciją kiekvienam, besidominčiam verslo ar karjeros galimybėmis mieste. Lankytojai turės progą pasidomėti ne tik studijų ir darbo galimybėmis, bet ir tuo, ką Kaune galima veikti laisvu nuo paskaitų ar darbo metu. Studentus „Kaunas IN“ komanda taip kvies pasidalinti savo mintimis, kas jiems yra Kaunas ir laimėti #kaunastic prizų.

KTU karjeros dienose studentai turės galimybę susipažinti su patraukliausiomis Kauno įmonėmis paslaugų, gamybos, inžinerijos, žmogiškųjų išteklių srityse bei šių įmonių atstovais, plačiau sužinoti apie organizacijų veiklą ir jose slypinčias karjeros perspektyvas darbui ar praktikai, o ateityje – ir galimybę spręsti realias įmonių problemas pasirinkus baigiamojo daro temą. Kiekvienas studentas KTU „WANTed“ suras tai, kas aktualiausia jam – šiais metais mugėje dalyvaus daugiau nei 130 skirtingų įmonių bei organizacijų. Kiekviena iš jų į mugę atvyks pasiruošusi studentams bei absolventams pasiūlyti pradėti ar išbandyti karjerą pas juos.

Prie daugybės stendų mugės lankytojų lauks įmonių atstovai, pasiruošę konsultuoti karjeros klausimais, pasakoti apie įmonės veiklas, pasidalinti sukaupta patirtimi ir vertingais profesiniais patarimais. Renginio metu išbandytos įmonių užduotys ar žaidimai bus naudingi siekiant suprasti, ar įmonės veikla ir konceptas studentui yra artimas ir įdomus. Juk karjeros dienos studentui naudingos ne tik mezgant naujas pažintis, bet ir įsivaizduojant save kaip ateities profesionalą, kylantį karjeros laiptais sėkmingoje įmonėje.

„WANTed 2019“ dalyvius pasitiks net 3 aktyviose erdvėse, skirtose karjerai, ugdymui ir įkvėpimui: didžiojoje salėje bus įsteigtos įmonių ir organizacijų stendų zonos, lankytojų taip pat lauks Inovacijų alėja nuliniame aukšte, kurioje lankytojai galės susipažinti su organizacijų, įmonių ir KTU kuriamomis ugdymo inovacijomis ir galimybėmis. Žalgirio arenos amfiteatre vyksianti konferencija „WANTed Talks“ – kvies klausytis išskirtinių asmenybių pasakojimų apie karjerą ir sprendimus, kaip savo ateitį rinktis teisingai.

Renginys vyks spalio 16 d. 10:00 – 16:00. Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos apie renginį, skaitykite: https://karjerosdienos.ktu.edu/

 

Kaunas IN verslo skyriaus informacija.

Susiję straipsniai