Talentai Kaune

  Kauno regione įsikūrę 4 universitetai ir 3 aukštųjų mokyklų padaliniai (6 873 studentų), 8 kolegijos (2 150 studentų) ir 11 profesinių mokyklų (3 716 studentų).

  Kauno technologijos universitetas (KTU) paruošia daugiausiai aukštos kvalifikacijos inžinierių. KTU yra nepakeičiamas vietos kompanijų partneris, kadangi palaiko stiprius ryšius su verslu bei turi ilgametę partnerystės su vietos institucijomis patirtį.

  Didelis dėmesys Kaune taip pat skiriamas humanitariniams, socialiniams ir IT mokslams, todėl Kauno miestas yra puikus pasirinkimas paslaugų centrams.

   Kauno miestą pasirinkusių stojančiųjų skaičius iš visos Lietuvos, % (LAMA BPO duomenys)

   Kaunas dažnai pristatomas  kaip studentų miestas, kadangi šio miesto universitetuose studijuojančių studentų skaičius viršija 12 500 ir yra didžiausias šalyje.

   Kauno mokslo įstaigos ruošia aukštos kvalifikacijos specialistus
   4
   Universitetai
   8
   Kolegijos
   11
   Profesinės mokyklos

   Mokslo ir technologijų slėniai

   Mokslo ir technologijų slėniai – tai integruoti mokslo, studijų ir verslo centrai, kuriuose vienoje vietoje susijungia tyrimai, studijos ir žiniomis paremtas verslas.

   Abu Kauno mieste esantys slėniai yra skirti specifinėms kompetencijoms ir pramonei, siekiant sukurti centrą, kuriame tos pačios srities specialistai galėtų dalintis savo idėjomis ir jas įgyvendinti.

   Slėnis SANTAKA

   Slėnis SANTAKA yra integruotas mokslo, studijų ir verslo centras, skirtas vykdyti tyrimus, įsikurti žinioms imlioms įmonėms ir teikti pridėtinę vertę kuriančias paslaugas. Tai pirmasis medicinos ir farmacijos slėnis Baltijos šalyse, kurio paslaugomis naudojasi viešosios ir privačios įmonės.

   • Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras.
   • Nacionalinis atviros prieigos ateities energetikos technologijų centras.
   • Nacionalinis atviros prieigos KTU mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) centras.

   Slėnis NEMUNAS

   Slėnis NEMUNAS yra integruotas mokslo, studijų ir verslo centras, skirtas Lietuvos žemės, miškų ir maisto ūkio sektoriui plėtoti.

   • Gyvūnų sveikatingumo ir gyvūninės kilmės žaliavų kokybės centras.
   • Maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centras.
   • Atviros prieigos žemės ir miškų jungtinis tyrimų centras.