Verslas
Kaunas IN
2023 04 03
Debesijos paslaugų konsultavimo kompanija „Devoteam“ atidarė biurą Kaune: darbas su technologijų lyderėmis ir rinkoje geidžiamais specialistais

Viena didžiausių debesijos technologijų bendrovių „Devoteam“, Kaune atidariusi naują biurą, tęsia plėtrą Lietuvoje. Auganti miesto technologijų pramonės galia ir bendradarbiavimas su vietine IT bendruomene, atstovų nuomone, leis regione toliau išlikti debesijos paslaugų lyderiais. Prancūziško kapitalo įmonė, tarp kurios partnerių – „Google“, „Microsoft“ bei „AWS“ – teigia Kaune auginanti ir investuojanti į debesijos technologijų kompetencijų srities specialistus.

 

Telkiama įmonės komanda Kaune prisijungs prie kolegų Vilniuje, o globaliu mastu – daugiau nei 10 tūkst. darbuotojų tinklo dvidešimt penkiose šalyse. „Devoteam Lietuva“ vadovas Darius Janulevičius pažymi, jog sprendimas įsikurti šalia universitetų, kur ruošiami aukšto lygio specialistai nebuvo atsitiktinumas.

 

„Šis strateginis žingsnis leis teisinga linkme toliau kreipti Kauno technologijų ir inovacijų augimą. Bendradarbiaudami su Kauno technologijos universitetu, rengsime pasaulinio lygio debesijos paslaugų specialistus ir stiprinsime jau esamų kompetencijas. Neabejoju, jog šis miestas svariai prisidės prie „Devoteam“ sėkmės, todėl matome tolesnės plėtros Lietuvoje galimybių“, – tikisi  „Devoteam Lietuva“ vadovas.

 

Pasak D. Janulevičiaus, rekordinės pernykštės „Devoteam“ grupės pajamos – 1 mlrd. eurų – įrodo bendrovės lyderystę debesijos paslaugų srityje ir įsipareigojimą klientams teikti išmaniausius sprendimus. Neseniai darbus pradėjusi Vilniuje, įmonė džiaugiasi galėdama šią patirtį perkelti ir į savo naująjį biurą Kaune.

 

„Mūsų siekis – toliau plėtoti paslaugų centrą Lietuvoje, jog „Devoteam“ klientams būtų teikiami tik aukščiausios kokybės sprendimai. Lietuvoje dirba talentingi, technologijų srityje gabūs žmonės, kurių dėka „Devoteam Lietuva“ paslaugos rinkoje yra unikalios“, – pridūrė vadovas.

 

Tarp partnerių didieji technologijų gigantai

 

Įgyvendindama savo strategiją, „Devoteam“ bendradarbiauja su didžiosiomis technologijų gigantėmis, įskaitant „Google Cloud“, „Microsoft Azure“, bei „AWS“. „Devoteam Lietuva“ vadovas tikisi šios partnerystės dėka Kaune dirbsiantiems IT specialistams pasiūlyti pasaulinio lygio darbo patirtį.

 

„Devoteam“ yra debesijos technologijų tiekėjų Microsoft Azure, Google, AWS EMEA (Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos) regione partneris numeris vienas. Antra – Kaune tikrai netrūksta esamų ir ruošiamų aukštos klasės IT specialistų. Sujungus jėgas bendriems tikslams, ši partnerystė turėtų atverti naujus horizontus prisijungsiantiems darbuotojams bei visai įmonei“, – sako D. Janulevičius.

 

Anot „Devoteam Lietuva“ vadovo, debesijos technologijos keičia įmonių veiklos principus ir tampa vis populiaresnės tarp įvairaus dydžio verslų.

 

„Esame įmonė, kurios pagrindinis fokusas – inovatyvumas. Būdama pirmaujanti debesijos technologijų bendrovė, „Devoteam“ bendradarbiauja su didžiausiais vardais technologijų srityje, todėl savo klientams siūlome tik kruopščiai paruoštus sprendimus. Atidarę naują biurą Kaune, ruošime pasaulinio lygio debesijos paslaugų specialistus, taip dar labiau stiprindami savo pozicijas Lietuvos rinkoje ir skatindami klientų bazės bei verslo augimą“, – pabrėžia D. Janulevičius.

 

Kaunas suviliojo talentais

 

Kaunas IN“ Tadas Stankevičius, miesto ekonominės plėtros agentūros vadovas teigia, kad Devoteam plėtros Kaune naujienos – reikšmingas įvykis miestui. Aukštos kvalifikacijos specialistai, vietinis inovatyvumo ir verslumo genas, nuolatinis naujovių ieškojimas – Kaune vyraujančios vertybės yra labai panašios ir į Devoteam įmonės profilį. Neabejojame, kad įmonės lūkesčiai Kaune bus viršyti, o miestas bus pasirengęs padėti kiekviename žingsnyje. Taip pat džiugu, jog Devoteam atėjimas dar labiau didina pastaruoju metu sparčiai išaugusias prancūziško kapitalo įmonių gretas mieste.

 

Apie „Devoteam“

 

Prancūzų kapitalo bendrovė „Devoteam“ kuria debesijos technologijų sprendimus. Per daugiau nei 25 veiklos metus „Devoteam“ veiklą išplėtė į 25 pasaulio šalių su daugiau nei 10 tūkst. darbuotojų ir 1 mlrd. pajamų. Debesijos technologijų bendrovė dirba su tokiomis technologijų lyderiais kaip „Google“, „ AWS “ ir „Microsoft“, ir nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Lietuvoje „Devoteam“ turi biurą Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu čia jau dirba 74 darbuotojai.

 

 

 

Šaltinis: A. Aleksandravičius

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: