Akseleratorius
Organizatorius
Change4Future
“Change4Future” IMPACT DAY
2021 05 28
15:00

Jau gegužės 28-ąją visus besidominčius socialiniu verslu susitikti kvies “Change4Future” renginys IMPACT DAY”, kurio metu kiekvienas būsimas pokyčio kūrėjas galės pasisemti ne tik žinių bei informacijos apie socialinį verslą, socialinę antreprenerystę, verslo kūrimą, poveikio investavimą, ir daugybę kitų aktualių temų, bet ir susipažinti su jau sėkmingais Lietuvos socialinio poveikio kūrėjais, įvairių sričių ekspertais bei pasisemti motyvacijos ir įkvėpimo savo socialinio verslo idėjai.

 

Renginio metu būsite supažindinti su kasmet vis sėkmingesne “Change4Future” socialinio verslo programa, socialinio verslo akseleratoriumi bei hakatonu, į kurį jau kviečiame prisijungti visus siekiančius užauginti savo verslą iki sėkmingų aukštumų. Nesuskaičiuojamai daug socialinių verslų nukeliavo savo kelią šio akseleratoriaus pagalba ir sėkmingai iššovė į socialinio verslumo viršūnę – pats laikas prisijungti ir jums! Artėjančio “Change4Future” hakatono registracijos formą jau galite rasti ČIA.

 

Renginio metu praktiniais patarimais dalinsis žinomi socialiniai inovatoriai ir ekspertai

“IMPACT DAY” renginio metu pratiniais patarimais dalinsis bei jautriausiais kiekvieno būsimojo socialinio verslininko klausimais diskutuos labiausiai patyrę Lietuvos socialiniai inovatoriai bei ekspertai.

  • Kauno Prekybos, Pramonės ir Amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla kvies diskutuoti apie tai, kaip yra matuojamas socialinis poveikis, kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp socialinio, socialiai atsakingo ir tvaraus verslo, kokia yra tikroji buvimo socialiniu verslininku vertė bei daugybę kitų aktualių klausimų, padėsiančių būsimiems poveikio kūrėjams geriau plėtoti savo verslą ateityje.
  • “Kaunas IN” direktorius Tadas Stankevičius kvies nuoširdžiam pokalbiui tarp poveikio kūrėjo ir būsimojo antreprenerio: diskusijos metu kalbėsime apie didžiąsias klaidas, laimėjimus ir nusivylimus pakeliui į sėkmingo socialinio verslo viršūnę.
  • Tuo tarpu, Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto vadovė bei “ChangeMakers’ON” įkūrėja Simona Šimulytė kvies plėtoti diskusiją kiekvienam socialiniam verslininkui itin aktualia tema: iš pirmų lūpų išgirsime apie poveikio investavimą bei didžiausias investuotojų baimes, galinčias nulemti jų sprendimą renkantis vieną ar kitą socialinį verslą.

“Change4Future” renginio “IMPACT DAY” dalyviai taip pat turės galimybę susipažinti su šiandien jau sėkmingais socialinių verslų kūrėjais bei patyrusiais ekspertais, kurie padėjo jiems keliauti savo sėkmės link. Be to, renginio metu kiekvienas bus kviečiamas pasinaudoti unikalią galimybe asmeniškai susipažinti su net 8-rių sėkmingų socialinių verslų kūrėjais, išgirsti jų patarimus jūsų verslo idėjai bei sulaukti vienetinių, tik šio renginio metu galiojančių įmonių pasiūlymų bei dovanų, o taip pat ir įvairių prizų iš renginio organizatorių bei rėmėjų!

Savo patirtimi dalinsis “Mindletic” –  vienas greičiausiai augančių pandemijos metu susikūrusių socialinių verslų , kuris susidomėjusioms organizacijoms siūlys nemokamai išbandyti visą mėnesį paslaugų. Vyrų savipagalbos bei paramos grupes organizuojantis socialinis verslas “Gentys” taip pat kvies pasinaudoti galimybe apsilankyti vasaros renginiuose už specialią, tik “IMPACT DAY” dalyviams skirtą kainą. Renginyje taip pat dalyvaus ir specialiais pasiūlymais džiugins “ETIAM PLANET”, “Codami”, “Unum Et Idem”, “Y Tėvai”, “Repupcraft” bei “Memory Tree” socialinių verslų kūrėjai.

“ChangeMakers’ON” informacija ir iliustracija.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: