Programa
Organizatorius
EIT RawMaterials
EIT RawMaterials Booster
Booster Call for Start-ups and SMEs 2022
2022 10 05 - 2022 12 31
00:00 - 00:00
-

Išplėsk savo verslo galimybes su EIT RawMaterials!

Ar tavo startuolis ar įmonė vysto tvarius sprendimus žaliavų išgavimo, panaudojimo ar pernaudojimo sektoriuje? Jei atsakymas yra „taip“, tuomet registruokis į „Booster Call“ programą, kurioje dalyvaujant, pretenduosi į finansinę paramą iki 200 000 eurų bei tiesioginę prieigą prie viso EIT RawMaterials partnerių tinklo!

 

EIT RawMaterials Booster programa remia startuolius bei mažas ir vidutines įmones, kuriančias inovatyvius produktus ir paslaugas, kurios turi teigiamą proveikį žaliavų sektoriuje ir suteikia naudą tinklo partneriams.

 

Finansinė parama ir specializuotos paslaugos, kurios bus suteikiamos į programą patekusiems dalyviams, bus ne vienintelė EIT RawMaterials parama – prie paminėtų naudų, startuoliai gaus ir galimybę dalyvauti EIT RawMaterials renginiuose, pasinaudoti tinklo viešaisiais kanalais, didinat savo veiklos matotumą ir žinomumą. Atrinkti dalyviai galės prisijungti prie EIT RawMaterials ekosistemos ir gauti pilnateisių narių naudas.

 

„Booster Call” programa suteiks paramą startuoliams bei mažos ir vidutinėms įmonės:

● pagreitinant kuriamos technologijos vystymą ir taip priartinant produktą prie rinkos;
● paspartindama įėjimą į rinką, skirant finansinę paramą konkrečiam rinkos segmentui ir tikslinei rinkai;
● padės tinkamai modifikuoti ir adaptuoti naujo produkto savybes, pritaikant jį prie skirtingų rinkų poreikių

 

Nors programa „Booster Call 2022” yra atvira visus metus, tačiau paraiškų teikimas ir atrankos procesas vyksta tris kartus per metus. Dabar galiojantis kvietimas bus atviras iki rugsėjo 5 d., 2022.

 

Tematika

Šiandien Europoje gaminama tik dalis reikalingiausių žaliavų, o šį fenomeną galima koreguoti ir keisti, taikant žiedinės ekonomikos metodą ir diegiant inovacijas žaliavų perdirbimo, keitimo tvaresnėmis, apdirbimo, gavybos ir žvalgybos srityse. EIT RawMaterials bendruomenės tikslas yra užtikrinti tvarų žaliavų tiekimą, skatinant inovacijas, švietimą ir verslumą visose Europos pramonės ekosistemose.

Šiame „Booster Call 2022” programos etape, EIT RawMaterials ieško įmonių, kurios kurtų verslus šiame tematiniame lauke:
1. Žaliavos ir žiedienės bendruomenės | Nauji žiedinės ekonomikos verslo modeliai, kurie skatinti pernaudoti, taisyti, pergaminti ir dalytis
2. Tvarios žaliavos ateities mobilumui | žaliavos, kurios susijusios su elektrifikacijos procesos, tokios kaip – baterijos, kuro elementai, magnetai; žaliavos, skirtos lengvasvorio dizaino sprendimams, įtraukiant plieną, spalvotųjų metalų lydiniai, kompozitai ir multimineralai
3. Tvarus atradimas ir tiekimas | pirminių ir antrinių išteklių, užtikrinant ir apsaugant strateginius naudingųjų iškasenų išteklius
Kaip aplikuoti?

Paraiškų teikimo terminas yra 2022 m. rugsėjo 5 d

Žemiau rasite „Booster Call 2022“ taisykles ir sąlygas bei reikalingas užpildyti paraiškos formas, kuriuos galite atsisiųsti.

● EIT RawMaterials Booster Call 2022: Call text and guidelines (https://eitrawmaterials.eu/wp-content/uploads/2022/02/EIT-RawMaterials-Booster-Call-2022-Guidelines.pdf)
● EIT RawMaterials Booster Call 2022: Template for cost estimate, revenue projections, activities and milestones (https://eitrawmaterials.eu/wp-content/uploads/2022/02/EIT-RawMaterials-Booster-Call-2022-Template-cost-estimate-revenue-projections-activities-milestones.docx)
● EIT RawMaterials Booster Call 2022: Template for financial estimate (https://eitrawmaterials.eu/wp-content/uploads/2022/02/EIT-RawMaterials-Booster-Call-2022-Financial-Estimate.xlsx)
● Paraiškos teikimo formos pildymas (https://webportalapp.com/sp/login/boostercall2022).

 

Program: EIT RawMaterials Booster

Program targets:

Start-up, spin-off or SME developing solution in the following thematic scope:

1. Raw materials and circular societies,

2. Sustainable materials for future mobility or

3. Sustainable discovery and supply. Seeking to increase TRL of the solution (from at least TRL 4), to expand the IP portfolio, to carry out customer validation or pilot testing or to expand the market and reaching global scale.

Company has to be incorporated at least at the time of application.

Opportunities: up to 200,000 euros funding and direct access to the entire EIT RawMaterials partner network!

Submission of applications: till 5/09/2022

More information: https://eitrawmaterials.eu/booster-call/

 

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: