Organizatorius
LSMU, KTU, EIT Health
I-Day’21 Lietuva: inovatyvūs sveikatos priežiūros sprendimai arčiau namų
Kūrybinės “design thinking” metodikos dirbtuvės
2021 10 21 - 2021 10 25
00:00 - 00:00
Online ir gyvai (Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centras, Sukilėlių pr. 13, Kaunas)

„I-Days“ – vienos-dviejų dienų mokymų programa studentams, skatinanti vystyti sveikatos inovacijas. Renginys vyksta dešimtyse Europos akademinių institucijų. Įvairių akademinių sričių studentai susipažįsta su praktinėmis sveikatos inovacijų kūrimo priemonėmis ir varžosi komandose spręsdami realius sveikatos iššūkius, kuriuos kelia „EIT Health“, vietos organizacijos, privačios korporacijos ar startuoliai. Kiekvienos „I-Day“ nugalėtojų komanda dalyvaus nugalėtojų renginyje-finaliniame konkurse, vienijančiame studentus iš visos Europos.

 

Dalyviai – skirtingų akademinių disciplinų studentai. Nėra reikalaujama turėti sveikatos inovacijų vystymo žinių.

 

I-Day Lietuva 2021 iššūkis – priežiūros paslaugos arčiau namų – inovatyvūs sprendimai senyvo amžiaus žmonėms

Sukurkite inovatyvų, praktišką ir tvarų sprendimą, skatinantį priežiūros paslaugų pagyvenusiems žmonėms priartinimą arčiau namų ar į namus, siekiant pagerinti sveikatą ir sumažinti ligoninių apkrovimą:
1. efektyvus stebėjimas namuose ar arti namų siekiant išvengti hospitalizavimo – prevencija, stebėjimas, pagalba, sveikatos ir socialinės priežiūros integracija.
2. pacientų švietimas apie jų pačių sveikatą ir savarankišką ligų valdymą.

 

Spręskite iššūkį su inovacijų eksperte, Inga Uus. +20 metų mentorystės patirtis, koučerė, vadybos konsultantė ir verslo pedagogė kūrybinio mąstymo ir sprendimų priėmimo, strateginės rinkodaros bei strateginio verslo valdymo srityse, turintis. Sertifikuota kūrybinio mąstymo Design Thinking metodo, LEGO SERIOUS PLAY metodikos bei įvairių kūrybiškumo technikų ekspertė.

 

Varžykitės dėl 1000 eurų prizinio fondo.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: