Akseleratorius
Organizatorius
EIT Health Innostars
Start-ups Meet Pharma akceleratorius
2022 05 01 - 2022 11 30
12:00 - 14:00
TBD + live finalising event

„Start-ups Meet Pharma” (Akseleratorius) yra skirtas: įmonės, startuoliai, turintys prototipą, patikrintą koncepcijos įgyvendinamumą, kurie atliepia farmacijos kompanijų iškeltus iššūkius.

2022 m. iššūkiai:
1. Skaitmeniniai sprendimai, gerinantys retųjų ligų diagnostiką (Takeda)
2. Ankstyva diagnozė ir ligos progresavimo rizikos nustatymas lėtiniu inkstų nepakankamumu sergantiems pacientams (Boehringer Ingelheim RCV)
3. Skaitmeninis nuotolinis pacientų sergančių išsėtine skleroze stebėjimas ir palaikomieji sprendimai
4. Priežiūros koordinavimas tarp pirminės ir specializuotos priežiūros pacientams, sergantiems aterosklerozine širdies ir kraujagyslių liga, kuriems yra padidėjęs MTL-c kiekis (Novartis)

Programos galimybės: programos tikslas supažindi startuolių komandas su didžiausiais rinkos žaidėjais, t.y. farmacijos kompanijomis – Takeda, Boehringer Ingelheim, Sintetica and Novartis – ir parodyti galimas bendradarbiavimo galimybes sprendžiant realius iššūkius, su kuriais jos susiduria.

Atranka: Dalyviai į programą bus atrinkti atsižvelgiant į inovatyvią idėją, konkurencinį pranašumą, tikslinius klientus ir potencialią rinką.

Veiklos vyks: Jei būsite tarp atrinktųjų, nuo 2021 m. gegužės – lapkričio mėn. dalyvausite programoje.
Veiklų lokacija: hibridinė – online sesijos (gegužės 2-6 d., birželio 7-17 d., liepos 4-8 d.) bei gyva sesija (rugsėjo mėn.).
Aplikuoti galite: iki 2022-03-14

2022-03-09 11:00 CET laiku vyks informacinis vebinaras. Registracija.

 

Daugiau informacijos: https://eithealth.eu/programmes/start-ups-meet-pharma/

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: