Verslas
Kaunas IN
2024 02 13
„Hollister“ atidarys finansinių paslaugų centrą Kaune

Sveikatos priežiūros produktų bendrovė „Hollister Incoporated“ plečia veiklą Lietuvoje. Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje nuo 2019 m. veikia stomos ir šlapimo šalinimo sutrikimų priežiūros produktų gamykla, o šį pavasarį „Hollister“ planuoja čia atidaryti ir finansinių paslaugų centrą. Sprendimą steigti bendrųjų paslaugų centrą Lietuvoje lėmė palanki verslo aplinka ir talentų nestokojanti darbo rinka.

 

„Pastarųjų penkerių metų veiksmais „Hollister“ įrodė, kad Kaunas yra svarbus bendrovės ateičiai. Įmonė į Lietuvą atėjo su ilgalaikiais tikslais, todėl tikimės ir planuojame, kad tokio centro steigimas padės juos įgyvendinti ir paskatins tolimesnį augimą. Žinoma, tai yra papildoma atsakomybė mums, nes atidaromas kompetencijų centras turės padidinti „Hollister“ veiklos organizavimo efektyvumą pasauliniu mastu. Tačiau drauge tai ir nauja bei jaudinanti galimybė dar kartą parodyti savo gebėjimus ir ženkliai prisidėti prie verslo plėtros globaliai“, – komentuoja „Hollister Lietuva“ generalinis direktorius Saulius Bitinas.

 

Pasak S. Bitino, strategiškai koncentruodama investicijas ir sutelkdama komandas vienoje vietoje, „Hollister“ siekia efektyviau ir tvariau teikti paslaugas tiek savo padaliniams, tiek ir išorės klientams. Naujasis centras daugiausiai teiks apskaitos paslaugas Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Prancūzijoje ir Nyderlanduose veikiantiems bendrovės padaliniams.

„Hollister Lietuva“ darbui naujajame kompetencijų centre šiame etape ieško iki 15 įvairaus lygio finansų ir apskaitos specialistų. Daugiausiai įmonė žvalgosi buhalterių, buhalterinės apskaitos vadovų ir  kitų finansų srities specialistų. Planuojama, kad kompetencijų centre dirbs įvairialypė skirtingomis kalbomis galinčių bendrauti talentų komanda.

 

Apie „Hollister Incorporated“

 

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, gaminanti ir platinanti sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Įmonė kuria novatoriškus produktus, skirtus stomos, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams. Pagrindinis „Hollister Incorporated“ biuras įkurtas Libertvilyje (Ilinojaus valstija, JAV). Įmonės gamybos ir platinimo centrai veikia trijuose žemynuose, o prekės ir paslaugos siūlomos beveik 80 šalių visame pasaulyje. „Hollister Incorporated“ yra dukterinė „The Firm of John Dickinson Schneider Inc.“ įmonė, kurios misija – užtikrinti, kad jos produktus ir paslaugas naudojančių žmonių gyvenimas būtų oresnis ir patogesnis. Pagrindinė vizija – augti ir klestėti išliekant darbuotojų valdoma įmone bei drauge tapti geresniais žmonėmis. Sužinokite daugiau apie įmonę www.Hollister.com.

 

Šaltinis: UAB „Hollister Lietuva“

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: