Kauno tarptautinio verslo bendruomenė – IBCK

IBCK trumpiniu buvo pavadinta 2017 metais susikūrusi iniciatyva, organizuojanti Kauno tarptautinio verslo bendruomenės (angl. International Business Community of Kaunas – IBCK) susitikimus. Šių, kas keletą mėnesių vykstančių renginių metu, atviriems pokalbiams ir diskusijai kaskart susiburia mieste veikiančių tarptautinių ir vietos kapitalo verslų, mokslo bei savivaldos įstaigų atstovai.

 

Susitikimai skirti padiskutuoti apie priemones, kurios šiandien ir netolimoje ateityje leistų toliau gerinti bendrąją investicinę aplinką Kaune bei kartu ieškoti sprendimų įvairiems iššūkiams, su kuriais susiduria verslas mieste bei plėsti turimų kontaktų tinklą.

Naujienos apie Kauno plėtrą,
pokyčius ir čia vykstančius projektus
Įsiliejimas į modernaus Kauno
verslo bendruomenę
Pranešimai aktualiausiomis temomis
Erdvė diskusijoms ir bendroms iniciatyvoms
Dalijimasis patirtimi

Periodiškai vyksiančiuose susitikimuose, bendruomenė ne tik turi progą praplėsti savo turimą kontaktų tinklą, tarpusavyje diskutuoti apie verslui ir miestui aktualias problemas, tačiau ir išgirsti tikslinius pranešimus aktualiomis Kauno plėtros, verslo aplinkos, talentų ir kitomis investicinės aplinkos temomis.

 

 

 

 

 

 

 

IBCK partneriai ir draugai:

Susisiekite

Jeigu ir Jūs norėtumėte tapti šios bendruomenės nariu, turite klausimų, idėjų, pasiūlymų arba galite pasidalinti verslui Kaune aktualiomis naujienomis, kviečiame Jus susisiekti el. paštu business@kaunasin.lt.

 

Papildomi ištekliai: Kaunas IN, VDU, KTK.