Darbostogos Kaune Verslas
Kaunas IN
2021 09 01
Idėjos rudens darbostogoms Kaune

Skaitmeniniai klajokliai pandemijos metu niekur nedingo. Anaiptol – vis daugiau žmonių atranda galimybę dirbti nuotoliniu būdu ir nebenori grįžti į biurą. Net jei ir grįžote, bet kada jį galite pakeisti viešbučio kambarį (mmm, darbas lovoje!), bendradarbystės erdvę, kavinę ar biblioteką. Taigi, kokios galimybės laukia Kaune?

 

BENDRADARBYSTĖS ERDVĖS

Coworking’o madai Kaune ir Lietuvoje – daugiau nei 6 metai. Taigi rinka jau nusistovėjusi, galite rinktis variantus pagal savo poreikius. Skiriasi kainos, lokacijos, sąlygos – kai kur galite užsukti pusdieniui, kitur teks rezervuoti vietą mėnesiui.

„Workland“ yra pats stilingiausias ir „centriškiausias“, iš čia atsiveria puikus vaizdas į Laisvės alėją. Tai idealiai tinkantis ilgesniam darbui ar susitikimams coworking’as. Nesibaiminkite kainų, buvusiame banke įsikūrusi bendradarbystės erdvė siūlo 4 vietų kambarius vos už 15 Eur/val. Darbuojanntis galima naudotis dušu, biuro biblioteka, telefonų kabina ir t.t.

Ieškantiems vietos centre patiks „Redakcija“ senamiestyje (kontraktas – nuo 1 mėn.). „Aghatum“ siūlo ilgesniam laikui išsinuomoti nedidelį biurą ir trumpalaikę posėdžių salę prie pat Centrinio pašto.

„Pixel HUB“, esančioje pramoninėje Kauno dalyje, galite ne tik išsinuomoti biuro patalpas ar stalą (žinoma, šis coworking’as dirba visą parą), bet ir fotostudiją bei įrangą. Verslo centras „Konversus“, irgi esantis ne centre, taip pat siūlo ir darbo stalus, ir nedidelius biurus. Vienas iš jo privalumų yra viena didžiausių automobilių stovėjimo aikštelių Kaune!

Workland Laisves originalus dydis 22 1024x684

Workland Laisves originalus dydis 93 1024x684

„Workland“. Leono Garbačiausko nuotr.

 

DAUGIAU

Daugelyje Kauno viešbučių yra konferencijų salės, atitinkančios jūsų verslo poreikius. Be to, galite patogiai įsitaisę dirbti tokiuose centre esančiuose viešbučiuose, kaip „Radisson Hotel Kaunas“ ar „Moxy“. Na, o svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ Pažaislio vienuolyne yra puiki erdvė bestseleriams kurti – tai faktas, kurį įrodė čia kūrybines atostogas leisti mėgstanti rašytoja Kristina Sabaliauskaitė.

Dar viena puiki vieta su vaizdu į Laisvės alėją – ir visiškai nemokama – Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos skaitykla. Taip pat buvusiame banke įsikūrusi biblioteka neseniai buvo atnaujinta ir siūlo patogius stalus, greitą internetą ir kūrybingą atmosferą. Tylos…

Žinoma, kavinė visada yra gera vieta skaitmeniniams klajokliams – tik, kalbant apie tylą, įsitikinkite, kad su savimi turite ausines. Mes pasitikime „Vero Cafe“, „Caffeine“, „Caif Cafe“ ir „Knygų Ministerija“ belaidžiu internetu ir kofeinu.

216873879 4654695311212150 4310638085595797214 n2

„Radisson Hotel Kaunas“ nuotr.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: