Verslas
„Zenitech“
2022 04 26
IT įmonė „Zenitech“ plečia veiklą – atidarė biurą Kaune ir ieško specialistų

IT įmonė „Zenitech“, veiklą vykdanti keturiose Europos šalyse, kurios kurtais sprendimais naudojasi tokie savo sričių lyderiai kaip „Sony Playstation“ ir Kembridžo universitetas, atidarė biurą Kaune bei ketina įdarbinti keliasdešimt IT specialistų.

 

Vilniuje jau 150 darbo vietų biurą turinti „Zenitech“ savo klientams visame pasaulyje teikia kompleksinius sprendimus verslui – siūlydama pažangiausius skaitmeninius sprendimus ir programinės įrangos produktus, padeda jiems siekti skaitmeninės transformacijos.

 

„Pastarieji metai mums buvo itin sėkmingi tarptautinių projektų apimties, verslo, komandos plėtros atžvilgiu, ir greičio lėtinti neketiname. Artimiausi metai pasižymės dar keliais svarbiais augimo etapais, todėl plečiantis klientų ratui ir daugėjant pas mus norinčių dirbti IT specialistų skaičiui, žengiame į Kauną“, – sako Laimonas Krivickas, „Zenitech“ Lietuvoje direktorius.

 

Tarptautinius projektus vykdanti įmonė šiuo metu Lietuvoje ieško Java, .NET bei JavaScript specialistų programuotojų, taip pat testuotojų ir „service reliability“ inžinierių. Su visais darbo pasiūlymais galima susipažinti įmonės interneto svetainėje.

 

„Mūsų darbuotojai gali dirbti ir biure, ir namuose, ir net užsienyje. Žinoma, augdami matome poreikį įkurti ir daugiau fizinių darbo vietų bei sukurti patrauklias galimybes gyvam bendravimui. Būtent komandiškumu yra grįsta įmonės kultūra, o tai išskirtinis mūsų bruožas“, – sako L. Krivickas.

 

„Zenitech“ pasižymi unikalia valdymo struktūra ir kultūra: aktyviai skatinama mentorystė, kiekvienam darbuotojui paskirti kolegos pagal technologinę sritį ar projekto industriją padeda tobulėti, o įkurta „ZeniGrow“ akademija sudaro sąlygas kompetencijų ugdymui.

 

Anot įmonės vadovo, Kaunas buvo labai logiška įmonės plėtros dalis. „Šiame mieste įsikūrę universitetai pritraukia itin aukšto lygio specialistų, būtent tokių mes ir ieškome. Vien iki šių metų pabaigos Kauno biuro darbuotojų skaičių ketiname išauginti iki 50 ir visoje Lietuvoje turėti jau du šimtus žmonių. Kitais metais ambicijų ir augimo planų taip pat nemažinsime“, – sako L. Krivickas.

 

Įmonė veiklą vykdo Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje. Biuro „Magnum“ verslo centre atidaryme apsilankė vienas iš „Zenitech“ įkūrėjų Christopher Lacy-Hulbert. „Labai džiaugiamės, kad įsikūrėme čia, Kaune. Tai miestas su išskirtinio kalibro technologijų ekspertais, taip pat kultūra ir atmosfera, kuri puikiai dera su mūsų vertybėmis „Zenitech“, – sakė jis.

 

Moderniame ir stilingo dizaino Kauno biure darbuotojams įrengtos laisvai pasirenkamos ir ergonomiškos darbo erdvės, poilsio erdvės su „PlayStation 5“, smiginiu, jogos kamuoliais ir kitomis pramogomis, dušai bei pilnai įrengta virtuve. „Zenitech“ darbuotojams taip pat suteikiamos nuolaidos verslo centro patalpose veikiančiuose restoranuose.

 

„Biurą kūrėme galvodami ne tik apie darbą, bet ir apie savo darbuotojų patogumą. Dėl to rinkomės itin patrauklią vietą miesto centre, pasižyminčia gerai išvystyta transporto infrastruktūra ir nuostabiais vaizdais pro langus į Nemuno salą bei sakuras. Rinkdamiesi dizainą įtraukėme ir pačius darbuotojus, kurie pasirinko pokalbių ir susitikimų kambarių sienas papuošti retro video žaidimų tematika“, – sako Kauno biuro vadovas Justas Stasiulaitis.

 

„Zenitech“ Lietuvoje veikia septynerius metus. Įmonė savo darbuotojams be įprastinių naudų siūlo ir biudžetus mokymams bei darbo vietai susikurti, sveikatos draudimą, pensijų kaupimą, galimybę dirbti su pasirinkta technine įranga ir laisvę dirbti iš užsienio.

Šaltinis: „Zenitech“ nuotrauka.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: