Kaunas Ukraina Verslas
Kaunas IN
2022 02 25
Kaunas palaiko Ukrainą

Rusijos invazijai į Ukrainą keliant grėsmę vis didesniam skaičiui Ukrainos gyventojų, surinkome prasmingus būdus, kaip Kauno gyventojai ir verslai gali padėti.

 

Kauno miesto savivaldybės pagalba

Kauno valstybinė įstaiga registruoja visus, kurie norėtų padėti Ukrainos pabėgėliams, siūlydama apgyvendinimą, finansinę paramą ar prisidėdama kitais ištekliais.

Kontaktai registracijai: Ukraina@kaunas.lt, +370 616 45772

 

Savanoriška veikla

Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras. Savanorių organizacija, koordinuojanti pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimą, pavėžėjimo paslaugas ir kitus poreikius Lietuvoje.

 

Lietuvos Raudonasis Kryžius. Tarptautinė humanitarinė organizacija, kviečianti savanorius teikti techninę, psichologinę ir pirmąją pagalbą pabėgėliams iš Ukrainos (savanoriai apmokomi), taip pat padėti atlikti technines užduotis, susijusias su pabėgėlių priėmimu.

 

Kraujo donorystė

Kauno klinikų kraujo centras. Kraujo centras, renkantis kraują donorystei siekianti pasiruošti ir užtikrinti kraujo rezervą galimai ekstremaliai situacijai.

 

Piniginė parama

Blue/Yellow. Lietuvoje įsikūrusi nevyriausybinė savanorių organizacija, remianti Ukrainą, jos ginkluotasias pajėgas ir civilius prieš Rusijos agresiją nuo 2014 metų.

 

Come Back Alive. Ukrainoje įsikūrusi nevyriausybinė organizacija, padedanti Ukrainos kariams, besispecializuojanti techninės pagalbos srityje.

 

Ukrainos ginkluotosios pajėgos. Materialinė, techninė ir medicininė pagalba tiesiogiai Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms.

 

Ukraina

 

Patikimi informacijos šaltiniai

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Ukrainos užsienio reikalų ministerija

Naujienų portalas Kyiv Independent

Naujienų portalas Kyiv Post

Įvykių Ukrainoje realiu laiku žemėlapis

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas

Šaltinis: M. Plepio nuotr.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: