Verslas
„Kaunas IN“
2021 06 10
Kauno verslo aplinkos apžvalga 2020

Apie Kaune vykstančius ekonominius pokyčius, svarbiausius praėjusių metų įvykius, regiono ekonominę situaciją  bei visą kitą verslui svarbią informaciją rasite leidinyje „Kauno verslo aplinkos apžvalga 2020“.

 

 

Kauno verslo aplinkos apžvalgos leidinys puikiai iliustruoja miesto siekį ir sėkmingą judėjimą sujungiant švietimą, infrastruktūrą ir verslo įmones į vientisą organizmą, padarantį Kauno miestą viena iš patraukliausių vietų žmogui – studijuoti, gyventi ir dirbti, o įmonėms ir investuotojams – vykdyti veiklą.

Kauno miesto investicinės aplinkos gerinimo, turizmo ir tarptautinės rinkodaros agentūra „Kaunas IN“ pristato leidinį „Kauno verslo aplinkos apžvalga 2020“, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas didžiausioms Kauno verslo sektorių įmonėms, verslo paslaugų centrams ir švietimui, siekiant paskatinti miesto verslo plėtrą, įžvelgti strateginius prioritetus, taip pat ugdyti visuomenės verslumą.

Jame aptariami pagrindiniai Kauno regiono ekonominiai sektoriai, jų dinamika, žmogiškojo kapitalo pokyčiai, infrastruktūros naujienos, pateikiama vertinga statistinė informacija, kuri itin aktuali vertinant pokyčius įvairiose srityse per šiuos nestandartinius „pandemijos“ metus.

 

 

„Mieste per metus įvyksta daugybė įvykių, tačiau dėl spartaus gyvenimo tempo ne visos svarbiausios naujienos pasiekia mus. Šio leidinio tikslas – pateikti objektyvią ir išsamią Kauno verslų 2020 metų apžvalgą, taip pat sekti jų ekonominių pokyčių dinamiką ateityje. Tai yra pirmasis tokios paskirties leidinys ir tikimės, jog jis ne tiks bus įdomus plačiajai visuomenei, bet ir suteiks naudingos informacijos verslams bei potencialiems investuotojams,“ – sako „Kaunas IN“ direktorius Tadas Stankevičius.

Šaltinis: „Kaunas IN“ iliustracija.