Talentų ugdymas
Kauno technologijos universitetas
2022 07 27
KTU pasitinka savo studentus: renovuotas bendrabutis, naujas studentų infocentras bei viena geriausių šalyje bibliotekų

Rudenį į KTU studentų miestelį sugrįžtantys studentai ir pirmakursiai galės mėgautis modernizuotomis universiteto erdvėmis: šiemet duris atvėrė naujasis studentų infocentras, multifunkcinis centras su integruota biblioteka, o dvylikaaukščio bendrabučio atnaujinimo darbų pabaiga – ranka pasiekiama.

 

Planuojama, jog naujam gyvenimui prikeltas Kaune, Gričiupio g. 13, stovintis dvylikaaukštis duris atvers etapais, rugsėjį prasidedančio semestro metu.

„Universitetas ne tik šviečia studentus, bet ir ugdo jų asmenybes, todėl yra svarbu, jog šis ugdymas vyktų tinkamoje, modernioje aplinkoje. Į tokios aplinkos sąvoką įeina ne tik dalykai susiję su studijų procesu, popaskaitine meno, sporto veikla, tačiau ir gyvenimo sąlygos, kurios skatintų studentus bendradarbiauti, padėtų susikoncentruoti mokymosi metu ar atsipalaiduoti grįžus iš paskaitų“, – sako Kauno technologijos universiteto (KTU) Studijų prorektorius Jonas Čeponis.

 

Iš seno pastato, į modernų bendrabutį

 

Atsižvelgdamas į šiandienos studentų poreikį gyventi ir mokytis šiuolaikiškose erdvėse, KTU dar 2020 metais pradėjo 10-ojo bendrabučio atnaujinimo darbus.

Atnaujintas daugiau nei 4,8 tūkst. kv. metrų ploto bendrabutis gyventojams galės pasiūlyti 137 vienviečius ir 61 dvivietį kambarį, kurie talpins 259 studentus. Kambariai bus suskirstyti blokais, kuriuose gyvenantys studentai naudosis blokui skirtu prieškambariu, virtuvėle ir sanitariniu mazgu.

Planuojama, kad bendrabučio kambario kaina svyruos nuo 150 iki 233 eurų, priklausomai nuo pasirinkto kambario ir bloko tipo. Viename bloke bus trys vienviečiai arba vienas dvivietis kambarys.

Šaltinis: Kauno technologijos universitetas

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: