Verslas
Kaunas IN
2024 06 26
Lietuvių tarptautinė patirtis – valstybės pažangai gynybos, aviacijos, startuolių ir kitose srityse

Birželio 27 dieną Kauno Žalgirio arenoje į kasmetinę konferenciją „Global Lithuanian Leaders Summer Gathering” susiburs daugiau nei 200 globalių Lietuvos profesionalų. Diasporos atstovai iš 18 šalių ir Lietuvos verslo, politikos, kultūros lyderiai diskutuos apie talentų pritraukimą į Lietuvą, užsienio lietuvių ryšį su gimtaisiais miestais ir diasporos vaidmenį pasaulio ekonomikoje.

Specialiai šiam renginiui atvyksta visame pasaulyje Lietuvą garsinantys tautiečiai: žymiausia lietuvių pianistė Mūza Rubackytė, JAV gyvenantis menininkas Ray Bartkus, prodiuserė ir režisierė Viktorija Mickutė iš Niujorko, architektė Viktorija Chmieliauskaitė iš Vokietijos, verslininkas ir investuotojas Apolinaras Sinkevičius ir daug kitų.

Renginio organizatoriai įsitikinę – inovacijos kuriamos tuomet, kai yra suteikiama platforma įvairių sričių ekspertams susirinkti į vieną vietą ir pasidalinti skirtingomis patirtimis.

Be pagrindinių diskusijų ir pranešimų, dalyviai turės progą apsilankyti interaktyviose diskusijose ir išgirsti bei pasidalinti savo įžvalgomis aviacijos tendencijų, kūrybinių industrijų, globalių gynybos inovacijų ir startuolių ekosistemos temomis.

Konferencijos organizatoriai – nevyriausybinė organizacija „Global Lithuanian Leaders”, jungianti 28 lietuvių profesionalų klubus užsienyje bei daugiau kaip 2500 globalių Lietuvos profesionalų ir aktyviai juos įtraukianti į veiklą Lietuvoje jau 15 metų.

Šaltinis: GLL

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: