Atsikraustykite

Miestas, labiausiai išsaugojęs visos šalies nacionalinį savitumą, siūlo platų veiklų pasirinkimą. Aplankykite Lietuvos širdyje įsikūrusį Kauną ir patys pajuskite unikalią jo atmosferą. Apsilankykite įspūdingame senamiestyje, kuris pelnytai įvardijamas senovės architektūros paminklų kolekcija: XIV a. architektūros likučiai su Kauno pilies griuvėsiais, Gotikinio ir Art Deco stiliaus viduramžių pastatai. Kauno tvirtovė yra reikšmingas karinio paveldo objektas sudarytas iš daugybės pastatų, kurie anksčiau sudarė karinį kompleksą. Aplink miestą išsidėstę devyni fortai, viename iš jų (IX forte) įkurtas muziejus. Kaune taip pat galite rasti makabrišką 3000 velnių kolekciją Velnių muziejuje, ekspozicijas, vaizduojančias unikalų kompozitoriaus bei dalininko M.K.Čiurliono stilių, avangardinio Fluxus judėjimo iniciatoriaus J.Mačiūno palikimą.

Raskite savo namus

Mes esame čia tam, kad padėtume rasti Jūsų svajonių namus, kad ir kur jie bebūtų – pačioje judriausioje miesto gatvėje ar tyliame rajone, miesto pakraštyje.

Butai Kaune

Gyvenimas miesto centre ar senamiestyje labiausiai rekomenduojamas tiems žmonėms, kurie nori visada būti šalia geriausią laiką ir įspūdžius lankytojams siūlančių vietų mieste.

Daugiau

Namai Kaune

Kauno miesto gyventojai renkasi erdvius namų ūkius. Kodėl gi neprisijungus prie jų ir neįsigijus nuosavo namų, į kurio kiemą galėtum sukviesti visius kolegas ir draugus?

Daugiau

Trumpalaikė viešnagė

Atvykę į Kauną trumpai viešnagei čia galite rasti didelį gyvenamojo ploto nuomos pasirinkimą.

Daugiau

Įsikurkite

Pirmasis žingsnis siekiant įsikurti mieste yra vietos, kurią būtų galima vadinti namais suradimas. Mes ir kitos Kauno miesto organizacijos yra pasirengusios jums padėti kuo greičiau atsikratyti visų baimių ir Kaune pasijusti kaip tikruose namuose.

Kurkite verslą

Kaunas yra puiki vieta steigti ir vystyti verslą – tapkite Kauno verslo bendruomenės dalimi.

Daugiau

Darbas

Raskite tobulą darbą čia. Keletas pasiūlymų sėkmingai paieškai.

Daugiau

Sveikatos apsauga

Informacija apie sveikatos apsaugos sistemą ir įstaigas Kaune.

Daugiau

Mokykitės

Kaune rasite visas ugdymo, mokymosi ar studijų galimybes – nuo darželių iki universitetų bei neformaliojo švietimo. Atsižvelgiant į grįžtančių į Lietuvą žmonių ar iš kitų šalių atvykusių darbuotojų su šeimomis poreikius, teikiamos ugdymo anglų kalba paslaugos.

Dvikalbis mokymasis

Nuo ikimokyklinio iki vidurinio ugdymo – dvikalbis mokymas, tarptautinės klasės, integruotas lietuvių kalbos mokymas.

Daugiau

Savanoriavimo galimybės

Padėkite kitiems realizuojant savo gabumus, talentus ir įgykite naujos patirties bei įgūdžių.

Daugiau

Kalbų kursai

Kaune galima mokytis įvairiausių kalbų. Išsirinkite, kurios reikia Jums.

Daugiau

Kultūra

Kaunas – antras pagal dydį miestas Lietuvoje, tačiau pirmauja kaip pats žaliausias visoje šalyje. Mums svarbi ne tik gamta, bet ir mūsų kultūra – unikali architektūra, galerijos ir teatrai. Kaunas tikrai pilnas kultūros.

Daugiau

Platforma  „LT Buddies“

Kaunas tampa vis labiau tarptautiniu miestu – kasmet į Kauną atvyksta augantis skaičius užsieniečių, kurie čia mokosi, dirba, studijuoja. Tačiau kartais apsigyventi naujoje šalyje ar mieste būna baugu. Vienas pagrindinių iššūkių, su kuriuo užsieniečiai susiduria Lietuvoje, yra socialinė integracija, t. y. ryšių ir draugysčių su lietuviais stoka. O pasak atliktų tyrimų, tik 80 procentų lietuvių pažįsta savo šalyje gyvenančius užsieniečius.

Platforma LT Buddies sujungia vietinius ir naujai atvykusius gyventojus (taip pat ir grįžusius lietuvius) bendroms veikloms. Šios platformos misija – paversti mūsų miestus atvirais ir tolerantiškais visiems, stiprinti bendruomeniškumą, kultūrinius mainus.

Ar norėtum prisijungti prie draugiškesnio Kauno? Tapk bičiuliu užpildęs trumpą registracijos formą. Čia ilgalaikiai ir nauji Lietuvos gyventojai yra sujungiami atsižvelgiant į bendrus pomėgius ir užsienio kalbų žinias.

Tiems, kurie gilinti lietuvių kalbos žinias norėtų ne tik susitikimuose su bičiuliais, bet ir specialiuose kalbos kursuose, informacija ČIA.

Sužinok daugiau ir prisijunk www.LTbuddies.com