Gamta ir laisvalaikis

 

Kaunas yra antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, tačiau vienas iš žaliausių visoje šalyje. Didžiuliai parkai čia puikiai dera su gyvenamaisiais rajonais, todėl galite gyventi visiškai šalia miško arba pasivaikščioti dideliame parke pačiame miesto centre. Tokios žaliosios erdvės tinka aktyviam laisvalaikiui ir sportui gryname ore ar paprastai iškylai su draugais.

Kaune taip pat labai lengva keliauti iš vieno taško į kitą. Kadangi miestas yra kompaktiškas, per pusvalandį automobiliu galite lengvai ir greitai nusigauti visur, kur norite. Čia nėra automobilių spūsčių ir užteršto oro, todėl galite rinktis ekologiškesnę transporto priemonę – dviratį ar viešąjį transportą, kuriais labai patogu keliauti, ypatingai miesto centre.

Išskirtinė gamta: 17% Kauno yra parkai

Švarus oras ir vanduo

Didžiausių Lietuvos upių santaka

Parkai

Žaliosios erdvės ne tik supa Kauną, bet yra įsikūrusios ir pačiame mieste – nuo Santakos parko senamiestyje iki Ąžuolyno, kurio bendras plotas – 63 hektarai. Ąžuolynas yra didžiausias mieste įsikūręs ąžuolų parkas visoje Europoje. Didžioji dalis medžių jame yra nuo 100 iki 320 metų amžiaus.

 

Like Bike

Kaunas siekia tapti pirmuoju miestu Baltijos šalyse, kuris yra visiškai pritaikytas dviračių eismui. Centre jau galite rasti žalias dviračių juostas, kurios papildys ir kitus miesto rajonus. Taip pat bus sukurtos mažesnio greičio zonos ir daugiau nei 1000 naujų dviračių stovų miesto centre, kultūros įstaigose, kavinėse ir kitose traukos vietose.