2018 11 26

Investuotojai tars savo verdiktą pirmojo Kauno startuolių akceleratoriaus komandoms

„Kauno startuolių” programos akceleratoriaus komandos praėjusias 8 savaites turėjo progą ne tik skirtingais pjūviais stiprinti savo produktų išpildymą, bet ir pasisemti neįkainojamų žinių iš įspūdingą tarptautinę patirtį turinčių ekspertų ir mentorių. Akceleravimo programą vainikuos įspūdingas finalas, kuriame investuotojai išrinks stipriausias komandas, o rėmėjai apdovanos vertingais prizais.

 

Kiekvieną programos savaitę komandos dalyvavo nemokamuose mokymuose, jiems buvo teikiamos asmeninės konsultacijos ir organizuojami greitieji susitikimai su daugiau nei 40 savo srityje lyderiaujančių vietos ir tarptautinių mentorių bei ekspertų: „Civitta“, „Socialus marketingas“, „Startup Wise Guys“, „SEB“, „JurisConsultus“, „Paskolų klubas“, „Katalista Ventures“, „Švaros broliai“, „Startup Division“, „BitDegree“, „Triniti“ ir daugeliu kitų. Komandas išsigryninti savo unikalią idėją, ją tinkamai pozicionuoti ir parduoti, prisistatyti investuotojams bei įtikinti juos dirbti kartu, mokė tarptautiniai ekspertai – M. Wallace Green, Mario Krivopakic, Cristobal Alonso.

Akceleratoriaus stovykla ir komandų nuveiktas darbas bus įvertintas jau labai greitai – gruodžio 6-tąją – baigiamajame „Demo Day“ renginyje komandų produktų pristatymus įvertins kompetetinga investuotojų komisija. Geriausią įspūdį investuotojams palikusios komandos ne tik turės progą pradėti realias derybas investicijoms prisitraukti, bet ir galės išsikovoti kvietimus į Baltijos šalių prestižinį startuolių akceleratorių „Startup Wise Guys”, laimėti lyderiaujančios valdymo konsultacijų bendrovės „Civitta“ konsultacijų tolimesniam augimui už 2 000 eurų, vietą „Talent Garden Kaunas“ bendradarbystės erdvėje, įmonės „JurisConsultus“ teisinių paslaugų už 1 000 eurų, inkubavimo paslaugas KTU „Startup Space“. Geriausiai komisijos įvertinta komanda laimės didįjį prizą – rinkos ir startuolių ekosistemos pažinimo misiją į vieną iš aštuonių siūlomų šalių!

„Kauno startuolių akceleratorius nusipelno 20 iš 10 žvaigždžių. Programa ne tik įgyvendino tai, kas buvo pažadėta, bet ir daug kartų viršijo mano lūkesčius. Greitojo mentoriavimo sesijų metu užmezgėme pažintis su stipriausiais industrijos žaidėjais“, – sako akceleratoriuje dalyvaujančios komandos „TaskerMate“ įkūrėjas Petras Janulevičius.

Baigiamasis pirmojo Kauno akceleratoriaus renginys „Demo Day“ yra nemokamas ir atviras visiems norintiems. Renginys vyks gruodžio 6 d. Žalgirio arenos „Bosca amfiteatro” salėje nuo 15 iki 18 val. Daugiau informacijos ir registraciją į renginį rasite ČIA.

Susiję straipsniai