2017 06 12

„Kaunas 2022” ambasadorių prezidente išrinkta architektė Audra Kaušpėdienė

„Kaunas 2022” ambasadoriai rinkosi į pirmąjį susitikimą išsirinkti vieną ambasadorių, vienerius metus eisiantį „Kaunas 2022“ ambasadorių prezidento pareigas. Žinomi aktoriai, žurnalistai, menininkai, verslininkai ir kiti visuomenės veikėjai beveik vienbalsiai nusprendė, kad šios pareigos skiriamos Kauno architektei Audrai Kaušpėdienei.

Naujoji „Kaunas 2022” ambasadorių prezidentė kartu su visa ambasadorių komanda ne tik ieškos naujų, jaunų ir talentingų ambasadorių narių, tačiau taip pat prisidės prie projekto sėkmės Lietuvos ir tarptautiniu mastu. Vienas didžiausių ambasadorių siekių – suvienyti kultūrą, verslą, technologijas ir kitas sritis vienam bendram tikslui – naujo Kauno miesto veido ir kultūros tempo atsiradimui.

Ambasadoriai taip pat kartu ieškojo būdų kaip didinti muziejų, įvairių kultūrinių renginių lankomumą, menu sudominti ne tik jau ir taip juo tarsi gyvenančius Kauno inteligentus, bet ir jaunimą, žmones iš provincijos ar priemiesčių. Nemažai buvo kalbama ir apie bendrą miesto įvaizdį ir būdus, kaip jį padaryti patrauklesnį tiek turistams, tiek miestiečiams.

Kauno miesto savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus informacija

Susiję straipsniai