2020 03 19

Kauniečiai kviečiami prisidėti stabdant koronavirusą

Pastarosiomis dienomis iš pavienių kauniečių, privataus verslo atstovų ir įvairių visuomeninių organizacijų Kaunas laukia pasiūlymų, kaip pastarieji galėtų prisijungti prie kovos su nematomu priešu – COVID-19 virusu. Kviečiame registruotis.

Kauno savivaldybės skelbiama akcija „Kaunas pilnas gerumo“ kviečia kauniečius siūlyti patalpas asmenų saviizoliacijai, įvairias prekes ir paslaugas, gaminti ar pristatyti maistą bei užsiimti kita savanoriška veikla.
Daugiau informacijos rasite čia: http://bit.do/fCNVN
Registruotis galite čia: bit.ly/pilnasgerumo

Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras, prie kurio veiklų prisideda didžiausios NVO Lietuvoje, kaip, kad Lietuvos Šaulių sąjunga, Pirmoji Kava, Gynybos Paramos Fondas bei daugelis kitų, kviečia registruotis visus galinčius padėti senoliams apsipirkti ir būti kurjeriais bei galinčius paremti maistu skurstančius suaugusius ir vaikus.
Daugiau informacijos ir registracija čia: https://stipruskartu.lt/. Užsiregistruoti galima ir skambinant nemokamu telefonu 1827.

Svarbu, nepamiršti padėti esantiems šalia bei pasiūlyti savo pagalbą kaimynams, kurie turi sunkumų nuvykti į parduotuvę ar vaistinę. Taip pat, prašome dalintis šiomis iniciatyvomis, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie jas.

Daugiau informacijos apie prevencines koronaviruso priemones Kaune rasite čia.

Susiję straipsniai