„Sail of Shanghai 2018“ verslo-investicijų forumas ir paroda Kaune

Jau nuo 2012m. viena didžiausių kinų nepriklausomų parodų, kasmet organizuojamų skirtingose užsienio valstybėse ir skirta skatinti ekonominį bei kultūrinį bendradarbiavimą šiemet vyksta Kaune, rugsėjo 6 – 7 dienomis.„Sail of Shanghai“ Lietuvoje kartu su „Sail of Shanghai“ prekybos ir ekonomikos komitetu organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“, VšĮ „Kaunas IN“ ir Kauno miesto savivaldybė.

Renginio dalyviai turės galimybę įvairiapusiškai susipažinti su Kinijos verslo rinka vykstančiame verslo-investicijų forume bei šalies kultūra Kinijos menininkų tapybos darbų parodoje „Impression: Shanghai Painting Exhibition“.

Vieta: Kauno futbolo maniežas, Aukštaičių g. 51, Kaunas

Data: 2018 09 06-07 dienomis

Laikas: 9:30 iki 16:00

Verslo forumas kinų parodoje „Sail of Shanghai“

 

Verslo-investicijų forume ir parodoje „Sail of Shanghai“ dalyvaus daugiau nei 80 Kinijos įmonių atstovų, kurie Lietuvoje ieškos naujų prekybos ir investavimo galimybių. Renginyje kviečiami dalyvauti Lietuvos verslininkai turės unikalią galimybę susitikti su potencialiais verslo partneriais ir užmegzti verslo plėtros Kinijoje ryšius.

Parodos metu vyks verslo ir investicijų forumas bei seminarai, kurių metu bus pristatoma Kinijos verslo kultūra, pagrindiniai užsienio verslo iššūkiai įsiliejant į Kinijos rinką, elektroninės prekybos subtilybės Kinijos rinkoje ir pan.

Registracijos formą į verslo forumą galite rasti ČIA.

Bendras parodos plotas sieks net 2400 kvadratinių metrų ir bus įrengta per 160 stendų, kuriuose įsikurs kiniško kapitalo verslai, tarp kurių išvysime „Nuoyiman“ ir „GW Industry“ prekės ženklus. Taip pat tarp parodų dalyvių bus atstovai iš Šanchajaus Mokslo ir technologijų mainų centro, Komunikacijos industrijos asociacijos, Šviesos industrijos asociacijos, Tekstilės asociacijos, Namų tekstilės prekybos asociacijos, Komponentų prekybos asociacija, Pudongo rajono Optoelektronikos industrijos asociacijos, Spalvotojų metalų bendruomenės, Cheminės industrijos Asociacijos, Statybinių medžiagų industrijos asociacijos.

Pristatoma produkcija apims naujausias energetikos, high-tech ir informacines technologijas, taip pat tradicinių pramonės šakų produktus: tekstilę, namų apyvokos prekes, aprangos aksesuarus, statybų medžiagas, elektronikos prekes ir pan.

 Tapybos paroda „Impression: Shanghai Painting Exhibition

 

Kinijos menininkų tapybos parodoje  „Impression: Shanghai Painting Exhibition“ pasauliui atskleidžiamas unikalus Šanchajaus kultūros žavesys ir Rytų šalių meno stilius bei parodomas tikras ir nesuvaidintas, ryškusis Šanchajus.

Parodoje  bus galima susipažinti su  Lou Zhongguo šiuolaikinės akvarelės tapybos darbų serija, Cao Yi urbanistiniais Šanchajaus miesto paveikslais bei Cheng Bingzhi kurtais realistinės tapybos paveikslais.

 

Lou Zhongguo

Akvarelinės tapybos dailininkas, vyresnysis grafikos dizaineris, Šanchajaus menininkų asociacijos narys, Kinijos filmų asociacijos narys, Šanchajaus televizijos menininkų asociacijos narys, Šanchajaus senamiesčio meninės drožybos ir kaligrafijos asociacijos direktorius, Šanchajaus Ningbo tapybos ir kaligrafijos instituto dekano pavaduotojas bei Šanchajaus kino studijos vyresnysis dailininkas.

Lou Zhongguo 40 metų dirbo Šanchajaus kino filmų studijoje ir per šį laiką prisidėjo prie 60-ties filmų ir televizijos serialų meninių projektų įgyvendinimo. Didžiausiais menininko šedevrais laikomi tokie darbai kaip „Peony Pavilion“, „The Dark Count“, „Legend Of The White Hair Brides“, „Lubu and Diaochan“ ir daugybė kitų, pelniusių jam geriausio dizaino nominaciją „28-iuose Taivano aukso žirgo apdovanojimuose“, geriausio meninių projektų direktoriaus apdovanojimą „21-iuose Honkongo apdovanojimuose“ bei apdovanojimą už išskirtinį indėlį „Shanghai Film Co.,Ltd.“ apdovanojimuose. Jo parodos vyko ne tik daugelyje Kinijos miestų, bet ir Australijoje, Japonijoje bei Makao.

Cao Yi

Šanchajaus menininkų asociacijos narys, Šanchajaus kraštovaizdžio draugijos direktorius, Šanchajaus kraštovaizdžio draugijos inovacijų ir tyrimų centro direktoriaus pavaduotojas bei Šanchajaus kraštovaizdžio draugijos ir profesionalių kraštovaizdžio dizainerių tarptautinių standartų atitikimo komiteto ekspertas.

2013m. Šanchajaus kraštovaizdžio draugija įteikė menininkui apdovanojimą už išskirtinį indėlį, 2014m. Cao Yi dalyvavo  kraštovaizdžio dizaino parodoje „Expo Source”, kurioje pristatė tapybos darbą „Hundred Years Architectural Prelude”, o 2017m. parodoje „The Bund 100 Years Architectural Change Oil Painting Exhibition” laimėjo apdovanojimą už išskirtinę kūrybą. Cao Yi turi daugiau nei 13 nacionalinio lygio kraštovaizdžio dizaino patentų, o jo kurtus dizainus galima pamatyti įvairiose viešosiose erdvėse provincijose, miestuose bei Šanchajaus rajonuose.

Cheng Bingzhi

„Shanghai Yan Wenliang” meno skatinimo dailininkas, „Oasis Painting Academy” dailininkas bei „NLD Painting and Calligraphy Institute” dailininkas.

1990m. menininko kurtos iliustracijos buvo spausdinamos „Shanghai Literature and Art Publishing House” ir „Shanghai Dictionary Press” leidiniuose, 2000m. jo darbus buvo galima rasti tokiuose leidiniuose kaip „Shanghai People’s Fine Arts Publishing House”, „Drawing Tutorials and Still Life” bei „Color Tutorials and Still Life”, o 2005m. Cheng Bingzhi kraštovaizdžio eskizų kolekcija buvo spausdinama „Shanghai Science Press” leidinyje. Per pastaruosius kelis dešimtmečius, jis parašė daugiau nei 20 mokslinių straipsnių. Menininkas yra dalyvavęs daugybėje parodų, o 2010m. Šanchajuje jis surengė ir savo asmeninę parodą “Ji Gu Zhai”.