2020 10 08

PLANAS A Jūsų verslui – konsultacijos smulkiajam verslui Kaune

VšĮ „Kaunas IN” jungiasi prie smulkiojo verslo skatinimo iniciatyvos PLANAS A ir tampa vienu iš projekto partnerių, teikiančių konsultacinę pagalbą smulkiesiems verslams.

Kauno tarptautinės miesto rinkodaros, turizmo bei investicijų plėtros skatinimo agentūros „Kaunas IN“ vadovas Tadas Stankevičius teigia, kad smulkiajam verslui šie yra kupini iššūkių ir neapibrėžtumo.

„Džiaugiamės prisijungę prie PLANAS A iniciatyvos, nes šiuo metu pagalba smulkiesiems verslams – kritiškai svarbi. Kviečiame ir Kauno verslus registruotis šiai iniciatyvai: didžiuosius – teikti pagalbą mažiesiems, o smulkiuosius – pasinaudoti tiek „Kaunas IN“ teikiama konsultacine, tiek ir kitų partnerių teikiama pagalba.“ – įsitraukti į iniciatyvą kviečia „Kaunas IN“ vadovas.

 Jau ketverius metus veiklą vykdanti agentūra „Kaunas IN“ atsakinga už mieto rinkodarą tarptautiniame kontekste, turizmo skatinimą, smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programą „Kaunastic startups“, (anksčiau žinomą kaip „Kauno startuoliai“) verslo ir investicijų plėtrą mieste. Agentūra gali padėti smulkiesiems verslams komercinio nekilnojamojo turto, verslo steigimo ir plėtros, startuolių ekosistemos klausimais.

 Būtent šios srities konsultacijas „Kaunas IN“ komanda teiks ir PLANAS A dalyvausiantiems smulkiesiems verslams, svajojantiems pradėti arba plėsti savo veiklą Kaune.

Kauno miesto savivaldybė karantino metu sustabdžiusiems veiklą verslams siūlė pagalbą. Karantino metu, beveik 3 000 verslų buvo suteikta 25 proc. nekilnojamo turto mokesčio lengvata, kartu panaikintas ir lauko terasų rinkliavą už leidimus prekiauti viešose vietose. Anot Kauno miesto savivaldybės, sumažinti mokesčiai už karantino periodą Kauno verslams sutaupė per 900 tūkst. eurų.

Nemokamas ir neatlygintinas konsultacijas visais muitinės ir logistikos klausimais verslui siūlo ir UAB „Tranzito paslaugų centras“.  Įmonių grupė, kartu su partneriais, tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio vietose teikia krovinių gabenimo paslaugas, atstovauja klientų interesus ES ir trečiųjų šalių muitinėse, teikia reikalingą teisinę, informacinę ir kitą reikalingą pagalbą. Konsultacijas ši įmonė suteiks Jums patogiausiomis priemonėmis 24H/7D Imo, Viber, WhatsApp, Telegram, telefonu ar el. paštu tpc@tpc.eu.

PLANAS A – tai Šiaulių banko inicijuota smulkiojo verslo skatinimo iniciatyva, prie kurios jau prisijungė daugiau nei 1 000 verslų iš visos Lietuvos. Iniciatyvoje užsiregistravę verslai kviečiami pasinaudoti partnerių pasiūlymais, nuolaidomis, reklama. Smulkieji verslai kviečiami registruotis iniciatyvos internetinėje svetainėje www.planas-a.lt.

VšĮ „Kaunas IN“ verslo skyriaus informacija.

Susiję straipsniai