2021 01 11

„TransUnion“ stiprina vadovų komandą Lietuvoje

Tarptautinė kredito rizikos vertinimo įmonė „TransUnion Lithuania“  stiprina savo vadovų komandą. Nuo šių metų pradžios kompanijos IT  produktų vystymo komandos vadovo pareigas pradeda eiti Dainius Stasiulis, o Karolis Kašėta vadovaus IT infrastruktūros palaikymo komandai.

„Prie mūsų kompanijos komandos prisijungę nauji vadovai yra sukaupę  didelę profesinę patirtį ir yra patyrę IT komandų lyderiai. Tai ypač svarbu mūsų kompanijos kultūroje, kurios vienas svarbiausių prioritetų – jaunųjų specialistų bei talentų ugdymas, gebėjimas motyvuoti ir padėti atskleisti geriausias darbuotojų savybes,“ – sako Jonas Lukošius „TransUnion Lithuania“ padalinio vadovas.

Kašėta vadovaus „Transunion“ IT infrastruktūros palaikymo komandai, kuri yra atsakinga už kompiuterių tinklų, operacinių sistemų, debesijos platformų (PaaS) kūrimą bei palaikymą. Iki šiol Karolis daugiau kaip 15 metų dirbo UAB „Kesko Senukai Lithuania“, kur pastaruosius 3 metus ėjo  programinės įrangos priežiūros grupės vadovo pareigas.

D.Stasiulis yra patyręs Agile“ projektų valdymo specialistas ir konsultantas, Agile asociacijos valdybos narys. Anksčiau jis taip pat yra dirbęs UAB Telesoftas,  UAB „Intermedix Lietuva by R1RCM“. Nuo šiol jis vadovaus  „TransUnion“ IT produktų vystymo komandai, atsakingai už Europos duomenų apdorojimo produktų plėtrą.

„TransUnion Lithuania“ kompanijoje, kurios būstinė – Kaune, dirba daugiau kaip 200 įvairių sričių specialistų.

Tarptautinė kredito rizikos vertinimo įmonė„TransUnion“ teikia specializuotas sukčiavimo, tapatybės ir rizikos valdymo paslaugas, o  taip pat specializuojasi sprendimų priėmimo automatizavimo bei išankstinės patikros ir demografijos srityse. „TransUnion“ padeda įmonėms sėkmingai plėsti veiklą ir augti tokiuose sektoriuose kaip finansai, mažmeninė prekyba, telekomunikacijos, komunalinės paslaugos, draudimas ir daugelis kitų. Kompanija teikia sprendimus šimtams milijonų žmonių visame pasaulyje, daugiau nei 30-tyje šalių. Jungtinėje Karalystėje veikiantis „TransUnion“ padalinys yra vienas iš kredito rizikos vertinimo lyderių. Kompanijos padalinys Lietuvoje taip pat teikia IT produktų kūrimo, palaikymo ir plėtros, bei analitikos paslaugas.

„TransUnion“ informacija.

A. Aleksandravičiaus nuotrauka.

 

Susiję straipsniai