Verslas
Workland Lithuania
2022 04 12
Sparčiai augančios įmonės renkasi inovatyvius biurų sprendimus

Pandemijos laikotarpis įnešė ypač daug pokyčių į įvairiausio verslo kasdienybę. Šiuo metu galime įžvelgti kontrastingų patirčių ir nuomonių apie tai, tačiau dauguma įmonių sparčiai plečiasi ieškodamos naujų darbuotojų ir planuoja persikelti į didesnes biurų patalpas, galinčias sutalpinti didėjančias komandas. 

Staigi įmonių, ypatingai startuolių, plėtra, verčianti „čia ir dabar“ nuspręsti, kur sutalpinti augančias komandas, lemia vis didesnį susidomėjimą pilnai aptarnaujamais ir įrengtais biurais. Darbo stiliaus ir organizavimo būdo kaita taip pat skatina įmones rinktis būtent tokius inovatyvius biurus: vis daugiau kompanijų renkasi hibridinio darbo modelį, kuris suteikia lankstesnes darbo sąlygas darbuotojams bei sutaupo iki 50 procentų biuro nuomos ir/ ar įrengimo kaštų. Tokie lankstūs sprendimai puikiai tenkina pasikeitusius verslo poreikius: pasirinkus šį nuomos konceptą, gaunamos pilnai įrengtos biurų patalpos su visa infrastruktūra bei paslaugomis, be to, sumažinama rizika, nes nuomos sutarties terminai – itin lankstūs – vos nuo 1 mėnesio.

„Pastaruoju metu verslams itin reikia greitų ir lanksčių sprendimų. Šiuolaikiniai dinamiško verslo poreikiai diktuoja naujas sąlygas – efektyvus laiko planavimas ir koncentracija į įmonių plėtrą skatina vadovus rinktis darbo vietas, kuriose jiems nereikėtų rūpintis biurų išlaikymo, priežiūros klausimais. „Workland“ tinklo centruose įmonei nereikia rūpintis papildomais ir laiką atimančiais buitiniais biuro klausimais“, – įžvalgomis apie besikeičiančias tendencijas dalinasi „Workland“ vadovė Laura Panovienė.

Tokios paslaugos paklausa yra ypač išaugusi ir Kaune. Biurų bei bendradarbystės erdvių nuoma tampa patogiu sprendimu tiek didelėms įmonėms, tiek startuoliams, kol pastarieji įsirenginėja nuosavas patalpas. Vienas svarbesnių kriterijų – galimybė lanksčiai pasirinkti sutarties terminą. Be patogių sutarties sąlygų, šios įmonės ypatingą dėmesį skiria šiuolaikiškai atrodančioms erdvėms, kurios gali padėti ir pritraukti naujus darbuotojus.

„Neseniai teko ir mums susidurti su problema, kai reikėjo ieškoti laikinų darbo vietų, nes nuosavų biuro patalpų paieška užtrunka, reikalauja pasvertų skaičiavimų ir planavimo ilgesniam ateities laikotarpiui. Čia puikiu sprendimu tapo „Workland“ biurų ir bendradarbystės erdvių centras Kaune, kuris atitiko visus mūsų lūkesčius – dirbome puikiai darbui pritaikytose ir komfortiškose erdvėse, o ir visais biuro išlaikymo bei priežiūros klausimais buvo pasirūpinta už mus“, – sako tarptautinės IT sprendimų kompanijos, siūlančios inovatyviausius Debesijos technologijų sprendimus, „Cloudeon part of Devoteam“ debesijos kompetencijų centro vadovas Mantas Lukoševičius.

Vyraujančią tendenciją taip pat pastebi ir viena iš sparčiausiai augančių skaitmeninius sprendimus siūlančių įmonių „NFQ Technologies“: „Per 2021 m. mūsų komandos dydis išaugo 23%. Augame taip stipriai ir sparčiai, jog buvusios biurų patalpos nebegalėjo sutalpinti tokio mūsų kolegų kiekio. Ieškojome sprendimų naujoms, didesnėms patalpoms, tačiau jų įsirengimą gerokai prailgino dėl pandemijos rinkoje susiklosčiusios aplinkybės“, – patirtimi dalijasi „NFQ.email“ komandos vadovas Matas Pocius.

„NFQ Technologies“, išaugus darbo vietų poreikiui, taip pat pasirinko „Workland“ centrą: „Nebegalėjome ilgiau laukti, nes daliai komandos reikėjo darbo vietos čia ir dabar. Workland suteikė puikias sąlygas ir pasirūpino, kad įmonės darbuotojai galėtų produktyviai ir kokybiškai dirbti, kol galėsime persikelti. Vertiname Workland komandos dėmesingumą ir pagalbą siekiant klientams sukurti malonią patirtį ir džiaugiamės, kad šiam laikotarpiui pasirinkome būtent „Workland“ erdves“, – teigia M. Pocius.

Šaltinis: Nuotraukų autorius: Investuok Lietuvoje. Tadas Kazakevičius

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: