Kauno startuoliai
SPEAK
2022 04 13
SPEAK pradeda nemokamus kalbų grupių ir kultūrinių mainų renginius, skirtus migrantų ir pabėgėlių socialinei integracijai remti

Atvykėliai ir vietiniai gali nemokamai dalyvauti bendruomenės vadovaujamose kalbų grupėse daugiau nei 24 miestuose.

 

Kaunas: SPEAK paskelbė, kad jų bendruomenės vedamos kalbų grupės nuo šiol yra prieinamos imigrantams, pabėgėliams ir vietiniams gyventojams nemokamai. Taip organizacija siekia suteikti prieigą prie SPEAK platformos platesnei auditorijai ir vykdyti savo misiją prisidėti prie migrantų socialinės įtraukties.

SPEAK paslaugos suteikia galimybę imigrantams, pabėgėliams ir vietiniams jaustis savo miesto bendruomenių dalimi. SPEAK metodika leidžia skirtingų socialinių sluoksnių gyventojams mokytis kartu ir tyrinėti bendrus interesus. Tokiu būdu SPEAK bendruomenė griauna išankstines nuostatas ir kliūtis, puoselėdama naujas draugystes, kurios yra būtinos integruojantis į naują visuomenę. Nemokamo modelio pristatymo dieną, SPEAK bendruomenėje jau buvo pasidalinta 57 kalbomis, kurios buvo pritaikytos skirtingiems mokymosi lygiams pasaulinėje bendruomenėje, kurią sudaro 48 000 žmonių 24 miestuose.

„Asmeniškai patyriau, kaip sunku yra jaustis priklausančiu visuomenei asmeniu, kuomet gyveni užsienyje, ką jau kalbėti apie žmones, kurie yra priversti persikelti į naują miestą“, – sakė vienas iš SPEAK įkūrėjų ir generalinis direktorius Hugo Menino Aguiar.. „Kalbos mokėjimas ir bendravimas su vietiniais yra labai svarbūs, norint priklausyti bendruomenei ir pritapti. Panaikindami registracijos mokestį galime suteikti prieigą prie SPEAK platesnei auditorijai ir kartu su geranoriška SPEAK bendruomene prisidėti kuriant įvairialypius ir atvirus miestus.“

Nors visi gali nemokamai kreiptis dėl kalbų grupių, SPEAK taip pat siūlo savo nariams galimybę prisidėti prie misijos, taikant pasirenkamą „mokėk, kiek nori“ modelį . 

 

SPEAK Kaune

SPEAK Kauną įkūrė  Narmin Aliyeva 2019 metų gale. Iki šiol SPEAK Kaunas  vykdomoje veikloje dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių ir bičiulių, jie organizavo daugiau nei 50 kalbos ir kultūros mainų renginių, sukurdami aktyvią SPEAKerių bendruomenę, skatinančią kultūrinę įvairovę ir žmonių įsitraukimą. Tuo pačiu ji atliko svarbų vaidmenį integruojant imigrantus ir pabėgėlius į miestą partnerysčių su poveikį visuomenėje darančiomis organizacijomis dėka.

SPEAK kalbų grupės bus prieinamos nemokamai nuo 2022 m. sausio 10 d. Apsilankykite www.speak.social.

 

Apie SPEAK

SPEAK yra 2014 m. Portugalijoje įkurtas startuolis, siekiantis kovoti su migrantų ir pabėgėlių socialine atskirtimi. Organizacija turi 48 000 žmonių bendruomenę 24 miestuose. SPEAK buvo vienas iš Europos Google Impact Challenge nugalėtojų ir laimėjo trečią vietą 2019 m. Chivas Venture turnyre. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.speak.social.

 

Translated by Milda Kersulyte.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: