Kaunastic Startup Week

Geriausių pasaulyje startuolių programų pavyzdžiais paremta iniciatyva „Kaunastic Startup Week“ kviečia pasisemti įkvėpimo ir minčių savo idėjos auginimui. Lapkričio 9-13 dienomis „Kaunastic Startups“ organizuojama intensyvi mokymų bei kontaktų mezgimo savaitė leis pasisemti patirties iš sėkmingiausių savo srities profesionalų Lietuvoje.

Jūsų lauks gyvi susitikimai, diskusijos, seminarai, o taip pat patirties dalijimosi vakarai, kontaktų mezgimo pietūs bei daugelis kitų smagių staigmenų. Visi renginiai yra nemokami. Informacinis renginio partneris „Delfi“ užtikrins, kad renginį bus patogu stebėti ir iš namų.

 

Renginių programa

11/09 17.00-17.45  Ekspertų diskusija | Startuolių svarba ekonomikai ateityje | Online

11/09 17.30-19.00  Seminaras | Startuolio ABC | Renginio vieta BLC 2 Oto salė (1 aukštas). REGISTRUOKITĖS ČIA.

 

11/10 16.30-17.15  Pranešimas | Sėkmingi startuoliai: investuotojo požiūris (Ilja Laurs) | Online

 

11/11 13.00-14.30 Seminaras „Powerful Pitching“ | Renginio vieta BLC 2 Oto salė (1 aukštas). REGISTRUOKITĖS ČIA.

11/11 17.00-17.45  Ekspertų diskusija | Kaip startuoliai padeda „nulaužti“ pandemiją? | Online

 

11/12 12.00-12.45  Pranešimas | Kūrybiškumo svarba | Online

11/12 17.00-17.45  Kauno startuolių ekosistemos dalyvių „Pitch hour“ | Online

11/12 18.00-20.00  Idėjos pristatymo vakaras | Pitch over pizza | Renginio vieta restoranas „Fortas“ (K.Donelaičio str. 60).

 

11/13 12.00-12.45  Pranešimas | Skaitmeninė Lietuvos transformacija: pradžia yra, dabar trūksta tavęs (Elijus Čivilis) | Online

11/13 14.00-14.45  Patirties dalijimosi vakaras  | Online

11/13  Kaunastic startup week uždarymo renginys | Netrukus bus papildyta

 

Mentoriavimo sesija | Išgirsk patarimą iš eksperto lūpų  | Daugiau detalių bus paskelbta netrukus.

Visas naujienas sekite Facebook.

 

Kalbėtojai

Žiniomis, patirtimis bei patarimais „Kaunastic Startup Week“ renginiuose dalinsis žinomiausi profesionalai bei savo sričių ekspertai Lietuvoje.

Roberta Rudokienė - „Startup Lithuania“ vadovė

Paulius Nezabitauskas - Kauno MTP Inovacijų ir verslumo departamento direktorius

Elijus Čivilis - Lietuvos Geležinkelių IT Centro Vadovas

Laurynas Jarukas - LSMU Plėtros tarnybos vadovas

Tomas Proscevičius - KTU Verslo vystymo specialistas

Marius Andrijauskas - „Startup Wise Guys Lietuva“ investicinio portfelio vadovas

Linas Vaitulevičius - „Rubedos“ Verslo plėtros vadovas

Gediminas Užkuraitis - prekių ženklų strategas, „Synthesis“ partneris

Asta Pundzienė - KTU profesorė, KEEN vadovė

Ilja Laurs - Verslininkas ir investuotojas

Dr. Osvaldas Stripeikis - VDU Verslo praktikų centro direktorius ir „Minded“ vadovas

Dominykas Orda - „Telesoft“ verslo vystymo vadovas

Jonė Vaitulevičiūtė - „Startup Wise Guys“ Lietuvoje partnerė

Simona Šimulytė - „ChangeMakerson“ įkūrėja ir vadovė

Gediminas Ratkevičius - „Contribee“ CEO & Co-founder

Andra Bagdonaitė - „Startup Wise Guys“ akceleravimo programos vadovė.

Laimonas Noreika - „Ziticity“ vadovas

Jekaterina Rojaka - LR ekonomikos ir inovacijų viceministrė

Vytautas Černiauskas - „Civitta“ ir „Startup Division“ ekspertas

Gintas Kimtys - MITA l.e.p. direktorius

Apie „Kaunastic startups“

Naujiena – nuo šiol, „Kauno startuoliai“ = „Kaunastic startups“! Kilo klausimas, kasgi nuo to pasikeis? Ogi, išties, labai daug kas: dar stipriau pasineriame į persikeliame į  technologinius sprendimus, kurie padės Jums pasiūlyti įvairius įrankius dalintis žiniomis.

Jau naujuoju, „Kaunastic Startups“ vardu, labai greitai kviesime Jus sekti naujienas ir dalyvauti „Kaunastic Startup Week“ renginiuose. Čia galėsite pasisemti įkvėpimo bei žinių iš žinomiausių startuolių antreprenerių Lietuvoje. Apie visa tai – jau netrukus.

Jau šeštus metus veikianti, Kauno miesto savivaldybės sukurta iniciatyva, skirta smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) skatinimui mieste, per visą šį laiką, pasikeitė jau ne kartą. Pirmaisiais metais, programa buvo siekiama padėti visiems startuoliams spręsti itin svarbų – finansavimo šaltinių pritraukimo – klausimą. Vėliau, siekiant atliepti pasikeitusius startuolių ekosistemos dalyvių poreikius, programa toliau keitėsi. Pradėti organizuoti mokymų ciklai, perspektyviausiems startuoliams buvo suteikta mentorių pagalba ir konsultacijos per akceleratoriaus veiklas, o išgirsti tikras startuolių sėkmės ir nesėkmės istorijas visi norintieji galėjo dalijomosi patirtimi vakaruose. Visos šios veiklos padėjo startuoliams geriau išsigryninti ir suprasti savo idėjos vertę, išvengti pasikartojančių verslo pradžios klaidų ir tinkamai suplanuoti tolimesnius žingsnius įspūdžių bei iššūkių kupiname kelyje į savo startuolio sėkmę.

Šiandien, Kaune išties sėkmingai veikia daug skirtingas kompetencijas startuoliams ugdyti padedančių ar naudingą informaciją bei konsultacijas teikiančių organizacijų. Tačiau, neretai, tai sukelia vieną opią problemą – organizatoriams ne visada užtenka laiko susitikti ir aptarti, kurias iš šių veiklų būtų galima nuveikti kartu.

Šiai problemai spręsti, 2019-ais „Kauno startuoliai“ ėmė rengti specialius renginius – ekosistemos dalyvių susitikimus. Kadangi visi esame priversti geriau apsvarstyti savo organizuojamas veiklas ir jų aktualumą, šie susitikimai kasmet įgauna vis didesnę naudą. Būtent šis, papildomos funkcijos atsiradimas leidžia „Kauno startuolių“ programai augti ir keistis į „Kaunastic Startups“.

„Kaunastic startups“ – tai jausmas, jog būtent Kaune auginti savo idėją bei verslą padeda draugiška ir žmogiškaisiais ištekliais bei kompetencijomis turtinga ekosistema.

Startuoliams – tai dar ir kokybės ženklas skelbiantis, jog viskas, ką jie daro, yra fantastiška. O bet kuriam startuoliškų iniciatyvų rengėjui – tai pagalbininkas įžvelgti naujas veiklos kryptis. Ir galiausiai, juk viskas tik tam, kad inovatoriams, startuolių kūrėjams bei mokymų programų rengėjams būtų dar daugiau progų kartu sukurti Kaune draugiškesnę aplinką verslui.

žmonių jau dalyvavo mūsų renginiuose.

startuoliams padėta užaugti 2015-2019 m.

programos dalyvių sėkmingai vysto savo verslą.

dalyvių rekomendoja programą.

Europos komisijos organizuojamuose Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose (EEPA) „Kauno startuolių“ , dabar žinoma „Kaunastic startups“ vardu, programa 2020 m. tapo nacionalinės atrankos nugalėtojais „Investicijų į verslumo įgūdžius kategorijoje.

 

Dalyvių atsiliepimai

2018 m. akceleratoriuje dalyvavo technologijų ir IRT srityse produktą sukūrę startuoliai, tokiose kaip: IT, Fintech, Blockchain technologija, Robotika, Biotechnologijos, Virtuali realybė, Dirbtinis intelektas, Aviacija, Medicina, Automobilių industrija.

Programą rengia

Renginio draugai

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Už informaciją atsakinga VšĮ „Kaunas IN“. Kauno miesto savivaldybė neatsako už pateiktą informaciją.

 

Naujienas sekite: