Kaunastic Startup Week 2020

Geriausių pasaulyje startuolių programų pavyzdžiais paremta iniciatyva „Kaunastic Startup Week“ kvietė pasisemti įkvėpimo ir minčių savo idėjos auginimui. Lapkričio 9-13 dienomis „Kaunastic Startups“ organizuojama intensyvi mokymų bei kontaktų mezgimo savaitė leido pasisemti patirties iš sėkmingiausių savo srities profesionalų Lietuvoje.

Čia dalyvių laukė susitikimai, diskusijos, seminarai, o taip pat patirties dalijimosi vakarai bei daugelis kitų smagių staigmenų. Visi renginiai – nemokami. Informacinis renginio partneris „Delfi“ užtikrino, kad renginį būtų patogu stebėti iš namų.

 

Renginių programa

Nuo 11/06 09.00 iki 11/09 15.00  I-Day’20 Lietuva: inovatyvūs sprendimai sveikatingumui

11/09 17.00-17.45  Ekspertų diskusija | Startuolių svarba ekonomikai ateityje |„Delfi“ transliacija

11/09 17.30-19.00  Seminaras | Startuolio ABC

 

11/10 16.30-17.15  Pranešimas | Sėkmingi startuoliai: investuotojo požiūris (Ilja Laurs) | Delfi transliacija.

 

11/11 13.00-14.30 Seminaras „Powerful Pitching

11/11 16:00-17:00 Patirties dalijimosi vakaras „KTU Startup Space: Kur gimsta inovacijos? Istorijos iš pirmojo akademinio inkubatoriaus Lietuvoje

11/11 17.00-17.45  Ekspertų diskusija | Kaip startuoliai padeda „nulaužti“ pandemiją? | Delfi transliacija

 

11/12 12.00-12.45  Pranešimas | Kūrybiškumo svarba | Delfi transliacija.

11/12 15.00-16.15 Startup Lithuania mentoriavimo sesija | Išgirsk patarimą iš eksperto lūpų

11/12 17.00-17.45  Kauno startuolių ekosistemos dalyvių „Pitch hour“

11/12 18.00-20.00  Idėjos pristatymo vakaras | Pitch over pizza |

 

11/13 12.00-12.45  Pranešimas | Skaitmeninė Lietuvos transformacija: pradžia yra, dabar trūksta tavęs (Elijus Čivilis) | Delfi transliacija

11/13 13.00-13.45  Patirties dalijimosi renginys 

11/13 16:00-18:00 Kaunastic Startup Week final event: Well-balanced challenge by SBA

11/13 20:00-21:50 Kino vakaras | Online | Prisijungimas

 

Renginių įrašai

Nespėjai sudalyvauti renginyje? Ne bėda! Daugumą renginių nufilmavome, tad juos patogu stebėti bet kuriuo metu.

Visas naujienas sekite Facebook.

 

Kalbėtojai

Žiniomis, patirtimis bei patarimais „Kaunastic Startup Week“ renginiuose dalinsis žinomiausi profesionalai bei savo sričių ekspertai Lietuvoje.

Roberta Rudokienė - „Startup Lithuania“ vadovė

Paulius Nezabitauskas - Kauno MTP Inovacijų ir verslumo departamento direktorius

Elijus Čivilis - Lietuvos Geležinkelių IT Centro Vadovas

Laurynas Jarukas - LSMU Plėtros tarnybos vadovas

Tomas Proscevičius - KTU Verslo vystymo specialistas

Marijus Andrijauskas - „Startup Wise Guys Lietuva“ investicinio portfelio vadovas

Linas Vaitulevičius - „Rubedos“ Verslo plėtros vadovas

Gediminas Užkuraitis - prekių ženklų strategas, „Synthesis“ partneris

Asta Pundzienė - KTU profesorė, KEEN vadovė

Ilja Laurs - Verslininkas ir investuotojas

Dr. Osvaldas Stripeikis - VDU Verslo praktikų centro direktorius ir „Minded“ vadovas

Dominykas Orda - „Telesoft“ verslo vystymo vadovas

Vytis Uogintas - „Eneba“ įkūrėjas ir vadovas

Simona Šimulytė - „ChangeMakerson“ įkūrėja ir vadovė

Gediminas Ratkevičius - „Contribee“ CEO & Co-founder

Andra Bagdonaitė - „Startup Wise Guys“ akceleravimo programos vadovė.

Laimonas Noreika - „Ziticity“ vadovas

Jekaterina Rojaka - LR ekonomikos ir inovacijų viceministrė

Vytautas Černiauskas - „Civitta“ ir „Startup Division“ ekspertas

Gintas Kimtys - MITA l.e.p. direktorius

Agnė Jaraitė - Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Vladas Lašas - Lietuvos verslo angelų tinklo (LitBAN) valdybos pirmininkas

Jonė Vaitulevičiūtė - „Startup Wise Guys Lietuva“ partnerė

Apie „Kaunastic startups“

Naujiena – nuo šiol, „Kauno startuoliai“ = „Kaunastic startups“! Kilo klausimas, kasgi nuo to pasikeis? Ogi, išties, labai daug kas: dar stipriau pasineriame į persikeliame į  technologinius sprendimus, kurie padės Jums pasiūlyti įvairius įrankius dalintis žiniomis.

Jau naujuoju, „Kaunastic Startups“ vardu, labai greitai kviesime Jus sekti naujienas ir dalyvauti „Kaunastic Startup Week“ renginiuose. Čia galėsite pasisemti įkvėpimo bei žinių iš žinomiausių startuolių antreprenerių Lietuvoje. Apie visa tai – jau netrukus.

Jau šeštus metus veikianti, Kauno miesto savivaldybės sukurta iniciatyva, skirta smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) skatinimui mieste, per visą šį laiką, pasikeitė jau ne kartą. Pirmaisiais metais, programa buvo siekiama padėti visiems startuoliams spręsti itin svarbų – finansavimo šaltinių pritraukimo – klausimą. Vėliau, siekiant atliepti pasikeitusius startuolių ekosistemos dalyvių poreikius, programa toliau keitėsi. Pradėti organizuoti mokymų ciklai, perspektyviausiems startuoliams buvo suteikta mentorių pagalba ir konsultacijos per akceleratoriaus veiklas, o išgirsti tikras startuolių sėkmės ir nesėkmės istorijas visi norintieji galėjo dalijomosi patirtimi vakaruose. Visos šios veiklos padėjo startuoliams geriau išsigryninti ir suprasti savo idėjos vertę, išvengti pasikartojančių verslo pradžios klaidų ir tinkamai suplanuoti tolimesnius žingsnius įspūdžių bei iššūkių kupiname kelyje į savo startuolio sėkmę.

Šiandien, Kaune išties sėkmingai veikia daug skirtingas kompetencijas startuoliams ugdyti padedančių ar naudingą informaciją bei konsultacijas teikiančių organizacijų. Tačiau, neretai, tai sukelia vieną opią problemą – organizatoriams ne visada užtenka laiko susitikti ir aptarti, kurias iš šių veiklų būtų galima nuveikti kartu.

Šiai problemai spręsti, 2019-ais „Kauno startuoliai“ ėmė rengti specialius renginius – ekosistemos dalyvių susitikimus. Kadangi visi esame priversti geriau apsvarstyti savo organizuojamas veiklas ir jų aktualumą, šie susitikimai kasmet įgauna vis didesnę naudą. Būtent šis, papildomos funkcijos atsiradimas leidžia „Kauno startuolių“ programai augti ir keistis į „Kaunastic Startups“.

„Kaunastic startups“ – tai jausmas, jog būtent Kaune auginti savo idėją bei verslą padeda draugiška ir žmogiškaisiais ištekliais bei kompetencijomis turtinga ekosistema.

Startuoliams – tai dar ir kokybės ženklas skelbiantis, jog viskas, ką jie daro, yra fantastiška. O bet kuriam startuoliškų iniciatyvų rengėjui – tai pagalbininkas įžvelgti naujas veiklos kryptis. Ir galiausiai, juk viskas tik tam, kad inovatoriams, startuolių kūrėjams bei mokymų programų rengėjams būtų dar daugiau progų kartu sukurti Kaune draugiškesnę aplinką verslui.

žmonių jau dalyvavo mūsų renginiuose.

startuoliams padėta užaugti 2015-2019 m.

programos dalyvių sėkmingai vysto savo verslą.

dalyvių rekomendoja programą.

Europos komisijos organizuojamuose Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose (EEPA) „Kauno startuolių“ , dabar žinoma „Kaunastic startups“ vardu, programa 2020 m. tapo nacionalinės atrankos nugalėtojais „Investicijų į verslumo įgūdžius kategorijoje.

 

Dalyvių atsiliepimai

2018 m. akceleratoriuje dalyvavo technologijų ir IRT srityse produktą sukūrę startuoliai, tokiose kaip: IT, Fintech, Blockchain technologija, Robotika, Biotechnologijos, Virtuali realybė, Dirbtinis intelektas, Aviacija, Medicina, Automobilių industrija.

Programą rengia

Renginio draugai

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Už informaciją atsakinga VšĮ „Kaunas IN“. Kauno miesto savivaldybė neatsako už pateiktą informaciją.

 

Naujienas sekite: