„DPD Lietuva“: moderniausias siuntų rūšiavimo terminalas Kaune

„DPD Lietuva“ yra tarptautinės DPD grupės dalis. Tai yra antrasis pagal dydį tarptautinių siuntų pristatymo tinklas Europoje, vienijantis „DPD“, „Chronopost“, „SEUR“ ir „Interlink Express“ įmones. DPD grupė per dieną pristato 3 mln. siuntų į daugiau nei 230 šalių. Lietuvoje DPD veikia jau daugiau nei 18 metų, kasdien daugiau nei 400 kurjerių pristato apie 30 000 siuntų. DPD ne tik nuolat didina darbų apimtis, bet ir kuria naujas paslaugas: pradėjusi nuo smulkių siuntų gabenimo, šiandien įmonė gali pervežti dalinius krovinius paletėmis, ar pagal individulius klientų poreikius sukurti specialius logistikos sprendimus, pvz., Thermo paslauga – vaistų gabenimas tam tikru temperatūriniu režimu ir daugelis kitų.

Nors DPD verslo modelis orientuotas į rinką verslas – verslui (B2B), tačiau itin sparčiai augantis internetinės prekybos populiarumas lėmė tai, kad pastaruosius keletą metų DPD orientuojasi ir į privačių klientų segmentą: siuntas pristato ne tik per kurjerius, bet ir išplėtojo DPD Pickup siuntų taškų ir terminalų tinklą, kuriame kiekvienas gali greitai ir paprastai išsiųsti ar atsiimti siuntą. Siuntų gavėjų patogumui taip pat sukurtas savitarnos portalas, „Predict“ sprendimas, kuris leidžia informuoti gavėjus apie siuntos pristatymą vienos valandos tikslumu ir t.t.

Dėl kasmet augančių siuntų apimčių, įmonei atsirado poreikis plėstis ir 2015 m. spalį duris atvėrė naujausias ir moderniausias ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse DPD siuntų rūšiavimo terminalas Kaune, Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. Terminale veikia moderniausias ir vienintelis Baltijos šalyse automatinis siuntų rūšiavimo konvejeris, galintis per parą išrūšiuoti apie 50 tūkst. siuntų. Palyginimui, iki tol didžiausiame „DPD Lietuva“ terminale Vilniuje, išrūšiuojama 4000 siuntų per valandą, Kaune šis skaičius siekia 7000.

Kauno terminalas yra svarbi DPD tinklo dalis, čia susikerta Europos, Skandinavijos ir Baltijos šalių siuntų srautai. Šiame terminale skirstomos iš užsienio gaunamos ir į užsienį siunčiamos siuntos, todėl naujasis terminalas pastatytas strategiškai patogioje vietoje – Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje, šalia pagrindinių magistralinių kelių. Terminalas įrengtas 2,6 h ploto teritorijoje, jo plotas užima 5000 kv. metrų, iš kurių 4400 kv. m skirta siuntų paskirstymui, 600 kv. m – administracinėms patalpoms.

Ar Kaunas taps jūsų sėkmės istorija?

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: