Verslas
„TransUnion“.
2022 06 28
„TransUnion“ Lietuva vadovu paskirtas Povilas Domarkas

Tarptautinė duomenų ir technologijų bendrovė „TransUnion“, Lietuvos padaliniui vadovauti paskyrė naują vadovą – juo tapo Povilas Domarkas. Nuo liepos 1 d. naujas pareigas užimsiantis P. Domarkas įmonėje pradėjo dirbti dar 2013 m. ir per savo karjerą vadovavo bendrovės įvairioms IT produktų kūrimo, vystymo ir duomenų inžinerijos komandoms.

 

Šiuo metu įmonėje visame pasaulyje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o Lietuvos paslaugų centras vienija daugiau nei 280 darbuotojų, dirbančių padaliniuose Kaune ir Vilniuje. Suburta „TransUnion“ komanda Lietuvoje  jau daugiau nei 10 metų padeda sklandžiai vystytis organizacijos verslui tarptautinėje rinkojebei kelerius metus iš eilės demonstruoja stabilų augimą. Pernai metais įmonės pajamos augo 29 proc., palyginti su 2020 m. rezultatais.

 

„Povilas bendrovėje dirba jau beveik dešimtmetį ir per savo karjerą ne kartą įrodė savo profesinius gebėjimus, sparčiai gerindamas jo vadovaujamų padalinių veiklos rezultatus bei burdamas talentingų specialistų komandas, kurios turėjo svarią įtaką ir augantiems visos įmonės veiklos rezultatams Lietuvoje. Šio centro veikla, drauge su kitais padaliniais visame pasaulyje, leidžia mums vystyti naujausias technologijas bei kurti modernią infrastruktūrą, kuri veikia kaip diegiamų inovacijų katalizatorius bei yra svarbus bendro įmonės augimo veiksnys“, – pasikeitimus komandoje komentuoja Avesh Singh, „TransUnion“ viceprezidentas, atsakingas už paslaugų centrų strategijos vystymą ir įgyvendinimą visame pasaulyje

 

Naujai paskirtas Lietuvos padalinio vadovas Povilas Domarkas pažymi, „kad Lietuvos biuro veikla buvo stipriai nukreipta aptarnaujant „TransUnion“ Jungtinės Karalystės padalinį, o sukaupta ekspertinė patirtis parodė, jog galime sėkmingai padėti kitų rinkų klientams. Tad siekiant išlaikyti įmonės augimą, vienas iš strateginių tikslų ateinančiais metas bus stiprinti šį vidinį bendrovės talentą, pritaikant sukauptą patirtį ir kitose rinkose. Paskyrimą vadovauti Lietuvos biurui vertinu kaip svarų pasiektų rezultatų pripažinimą ir tikiuosi, jog tai įkvėps daugelį mano kolegų taip pat siekti savo profesinių tikslų mūsų įmonėje“.

 

Rinkoje augant IT specialistų poreikiui, bendrovė taip pat planuoja ir toliau tobulinti vykdomas vidinių mokymų programas darbuotojams. Jau vien per 2021 m. organizacijos viduje kvalifikaciją kėlė ir vidinės karjeros pokyčių, užimant naujas ar aukštesnes pareigas, pavyko pasiekti beveik 40 proc. visų įmonės darbuotojų. Dauguma Lietuvoje dirbančių „TransUnion“ kolegų turi galimybes baigti papildomus tiek vidinius, tiek išorinius specialiuosius kvalifikacijos kursus ar papildomas aukštojo mokslo studijas profesiniam tobulėjimui. Per artimiausius metus įmonė įvairiems darbuotojų mokymams planuoja skirti dar 200 000 eurų.

 

Daugiau informacijos:

Neringa Petrauskaitė

+370 676 40572

neringa@wearemarketing.lt

 

Apie įmonę

„TransUnion“  – Čikajoje įsikūri JAV duomenų ir technologinių sprendimų įmonė, teikianti vartotojų duomenų analizės, rizikos vertinimo ir interaktyvių sprendimų paslaugas.Niujorko vertybinių popierių biržoje listinguojama bendrovė savo veiklą vykdo per skirtingus tarptautinius padalinius Šiaurės Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Kanadoje, Azijoje, Afrikoje bei Europoje. Joje šiuo metu dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o įmonės paslaugos teikiamos milijonams vartotojų daugiau nei 30 pasaulio šalių. Taip pat ji teikia paslaugas finansų, mažmeninės prekybės, telekomunikacijų, komunalinių paslaugų, žaidimų ir draudimo sektorių bendrovėms.

Šaltinis: „TransUnion“.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: