Verslas
2022 02 01
Tropikų šiluma ir kokybiškas poilsis Kaune: neišvykstant iš miesto centro

Šiandien „Aušra SPA“ – baseino ir pirčių erdvė mini antruosius veiklos metus ir kviečia kauniečius bei miesto svečius trumpam atitrūkti nuo darbų ir pasimėgauti kokybišku poilsiu.  Ypatingoje miesto vietoje – atkurtuose istoriniuose tarpukario pastatuose (Vytauto pr. 23) – įsikūrusi „Aušra SPA“ – baseino ir pirčių erdvė lankytojams suteikia galimybę praleisti laiką moderniame centre, kuriame – išskirtinis dėmesys skiriamas kokybei.

 

Orientacija į kokybišką poilsį

Šiuolaikiniai poilsio ir sveikatingumo paslaugų vartotojai ypatingą dėmesį skiria suteikiamų procedūrų kokybei bei jų naudingam poveikiui organizmui. Šias paslaugas teikianti ir Kaune veikianti „Aušra SPA“ išties rinkai siūlo unikalias, sveikatą tausojančias technologijas. Pavyzdžiui, dėka inovatyvios filtravimo sistemos, baseino vandenyje yra mažai chloro – jis filtravimo sistemose yra pakeičiamas stiklo ir kvarco veikliosiomis savybėmis, taip išvengiant ne tik nemalonaus kvapo, bet ir neigiamo poveikio jautriai odai.

 

Nuotrauka: „Aušra SPA“.

 

„Aušra SPA“ įsikūręs centrinėje miesto dalyje, šalia Kauno autobusų ir geležinkelio stočių, todėl čia patogu lankytis ne tik kauniečiams, bet ir atvykstantiems iš kitų miestų. Lankytojai čia gali išbandyti modernų masažinį baseiną bei įsitraukti į specialistų organizuojamas treniruotes. Tuo tarpu pirčių mėgėjai gali mėgautis net trimis – lietuviška, sauna bei garine – pirtimis.

 

Mankštos vandenyje – norintiems išlikti sveikiems

Mažas fizinis aktyvumas ir tai lydinčios sveikatos problemos – kaina, kurią neretai susimoka sėdimą darbą dirbantys žmonės. Kaip atskleidžia „Aušra“ SPA – baseino ir pirčių erdvėje dirbanti kineziterapeutė  Gabrielė Čeponytė, mankštos vandenyje padeda ne tik įveikti sveikatos problemas, bet ir gerina nuotaiką, stiprina imunitetą, padidina darbuotojų produktyvumą.

 

„Užsiėmimai vandenyje yra puikus pasirinkimas jaučiantiems skausmus, įtampą kūne, mažai fiziškai aktyviems žmonėms. Šios treniruotės taip pat puikiai tinka asmenims, kurie sausumoje negali užsiimti kai kuriomis veiklomis, pavyzdžiui, negali bėgioti, kilnoti svorių ar atlikti tam tikrų judesių.

 

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog užsiėmimai vandenyje taip pat suteikia teigiamų emocijų, todėl gerinama ne tik fizinė, bet ir psichologinė savijauta. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog tokia veikla padeda palengvinti depresijos simptomus, mažinti nerimą. Fizinis aktyvumas ir gera psichologinė savijauta yra svarbūs komponentai stipriai imuninei sistemai palaikyti“, – apie užsiėmimų vandenyje teikiamą naudą pasakoja kineziterapeutė G. Čeponytė. Pasak specialistės, mankštos vandenyje yra tinkamos tiek susiduriantiems su sveikatos problemomis, tiek tiems, kurie nori išlikti aktyvūs ir judrūs.

 

Nuotrauka: „Aušra SPA“.

 

„Mankštas vandenyje rekomenduočiau žmonėms, jaučiantiems nugaros, sąnarių, raumenų skausmus. Taip pat norintiems pagerinti fizinę būklę ar paįvairinti įprastas treniruotes sausumoje. Mankštos vandenyje labai tinka nėščiosioms, vyresnio amžiaus žmonėms, sergantiems judamojo aparato, širdies ir kraujagyslių ligomis ir visiems, kurie nori išlikti aktyvūs“, – atskleidžia G. Čeponytė ir priduria, jog užsiėmimai vandenyje – tai prevencinė priemonė norintiems pagerinti sveikatą bei kasdienio gyvenimo kokybę.

 

„Gyvenimo kokybė priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau užsiėmimai vandenyje yra maloni veikla, padedanti pagerinti savijautą, atsipalaiduoti, sumažinti skausmus, o tai, be abejo, prisideda prie geresnės gyvenimo kokybės. Pasirinkę mankštas vandenyje asmenys tikrai gali išlikti judrūs, sveiki ir aktyvūs“, – sako G. Čeponytė.

 

Nuotrauka: „Aušra SPA“.

 

Pastebima tendencija, jog žmonės vis mažesnę reikšmę teikia daiktams ir dažniau atsigręžia į save, labiau vertina fizinę ir emocinę sveikatą. Kauno centre įsikūrusi „Aušra SPA“ – baseino ir pirčių erdvė, prisitaikiusi prie naujų realijų, džiaugiasi galėdama pakviesti kauniečius ir miesto svečius ne tik atsipalaiduoti ir, nepalikus miesto, trumpam pasijusti tarsi kurorte, bet ir organizuoti įvairius užsiėmimus, padedančius stiprinti sveikatą.

„Aušra SPA“ informacija.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: