Kaunas – draugiškas verslui miestas

Kaunas yra draugiškas ir atviras miestas tiek vietiniam verslui, tiek ir verslininkams iš užsienio. Čia paprasta rasti vietą savo verslui, be to, tai puikus miestas bendradarbiavimui.

Mes siekiame suteikti Jums profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jūsų klausimus bei padėti sėkmingai pradėti ar plėsti verslą Kauno mieste. Teikiame konsultacijas apie būtinas teisines procedūras, galime padėti Jums rasti reikalingus darbuotojus ir pasiūlyti galimybes bendradarbiauti su profesinio mokymo įstaigomis ar universitetais, suteikti Jums reikalingą informaciją apie nekilnojamojo turto rinką Kauno mieste, pristatyti mieste veikiančių mokslo slėnių potencialą.

Argi verta delsti? Laukiame Jūsų Kaune jau šiandien!

Apie Kauną

Kaunas ne veltui pristatomas kaip upių miestas. Jis įsikūręs dviejų didžiausių šalies upių, Nemuno ir Neries, santakoje. Kaunas yra antras pagal dydį miestas šalyje ir didžiausias miestas Kauno regione, kuriame 2018 m.  gyventojų skaičius siekė 283 300. Miestas gali didžiuotis stipriais vietiniais verslais, ilgametėmis ir išpuoselėtomis verslo tradicijomis bei sparčiai augančia nekilnojamojo turto rinka.

Dažnai Kaunas pristatomas ir kaip studentų miestas, kadangi šio miesto universitetuose studijuojančių studentų skaičius viršija 12 500 ir yra didžiausias šalyje. Vietiniams verslams ir užsienio investuotojams Kaunas yra draugiškas ir atviras miestas, kuriame paprasta rasti vietą savo verslui, bendrauti ir bendradarbiauti.

Mes siekiame suteikti Jums profesionalias konsultacijas, atsakyti į Jums rūpimus klausimus bei padėti sėkmingai pradėti ar plėsti verslą Kauno mieste. Teikiame konsultacijas apie būtinas atlikti teisines procedūras, galime padėti Jums rasti reikalingus darbuotojus ir pasiūlyti galimybes bedradarbiauti su universitetais, suteikti informaciją apie nekilnojamojo turto rinką Kauno mieste, pristatyti mieste veikiančių slėnių potencialą.

Prezentaciją apie Kauną, rasite: ČIA.

 

Faktai investuotojams

12
-ta

vieta pasaulyje – statybos leidimų išdavimas

16
-ta

vieta pasaulyje – paprastumas vystyti verslą

3
-ta

vieta pasaulyje – nuosavybės registravimas

21%
PVM
5-27%
Gyventojų pajamų mokestis
15%
4-tas mažiausias pelno mokesčio dydis Europos Sąjungos šalyse
1%
Nekilnojamojo turto mokestis
0,9-4%
Žemės mokestis
31,18%
Darbdavio mokamų socialinio draudimo įmokų dydis

Prioritetiniai sektoriai Kaune

MedTech sektorius

Daugiau

Aviacijos sektorius

Daugiau

IRT sektorius

Daugiau

Automobilių sektorius

Daugiau
Besivystantys sektoriai

Gyvenimas Kaune

Kaunas – antras pagal dydį miestas Lietuvoje, tačiau pirmauja kaip pats žaliausias visoje šalyje. Mums svarbi ne tik gamta, bet ir mūsų kultūra – unikali architektūra, galerijos ir teatrai. Kaunas tikrai pilnas kultūros.

Daugiau

Kuo galime padėti?

Informacija investuotojams

Viskas, ko gali prireikti Jums, nusprendus investuoti Kauno mieste: komercinės paskirties nekilnojamo turto pasiūla, nemokamos konsultacijos teisiniais klausimais, rekomendacijos ir patarimai bene visais verslui aktualiais klausimais.

Daugiau

„Vieno langelio” principas verslo steigimui

Vienoje vietoje rasite atsakymus į visus investicinius klausimus – nuo verslo steigimo iki talentų paieškos.

Daugiau

Individualios konsultacijos Jums

Jeigu turite klausimų apie Jūsų verslo pradžią ar plėtrą ar turite idėją, tačiau trūksta informacijos ir konsultacijų kaip ją įgyvendinti – užsukite, pasikalbėsime,

Daugiau

Nyderlandų IT profesionalų sėkmės istorija Kaune

Nyderlandų IT milžine „Centric“, savo daugiau kaip dviejų veiklos dešimtmečių sėkmės istoriją tęsia Kaune. Pasak kompanijos atstovų, svarstant plėtros lokacijas, didžiausios įtakos pasirinkti Kauną turėjo ne tik patraukli investicinė aplinka, verslui reikalinga infrastruktūra, patogus susisiekimas su visa Europa, bet ir, visų pirma, talentai, kuriuos rengia Kauno aukštosios mokyklos, bei olandiškajai artima kultūrinė aplinka.

Daugiau