Gyvenkite Kaune
Kaunas pasitinka Ukrainiečius

Kaunas laukia saugumo ieškančių ukrainiečių ir teikia jiems visokeriopą pagalbą. Svarbiausią informaciją reikalingą Ukrainos gyventojams persikeliantiems gyventi į Kauną rasite parengtame gide.

 

 

Gyvenimui subalansuota kėdė

Sukitės energingu miesto ritmu ir riedėkite link savo svajonių.

Kauną supanti žaluma bei kultūrinis gyvenimas leidžia atsikvėpti, atsilošti ir atsipalaiduoti. Poilsis prie vandens, parkai, restoranai ir kultūriniai renginiai – visa tai telpa jaukiame Kauno plote.

 

Apie visus juos skaitykite čia: www.visit.kaunas.lt//

Namai

Namai ten, kur tik panorėsite: čia nereikia rinktis tarp geros kainos, lokacijos ir būsto dydžio. Nuomai ar įsigijumui, Kaunas siūlo geriausią kainos / pajamų santykį tarp didžiųjų Lietuvos miestų. Būtent tai kauniečiams leidžia gyventi patogiausiai, o jų būstas – didžiausias. Įsitikinkite patys: 2019-ais vidutinis būsto dydis Kaune siekė net 64,5 kvadratinius metrus!

11
11% pigiau nuomotis vieno kambario butą Kaune nei Vilniuje
120
120 kv.m. vidutines pajamas gaunančios šeimos įperkamo būsto plotas Kaune
17
per 17 minučių vidutiniškai automobiliu iš namų pasieksite
bet kurią miesto dalį
Judėjimas

Kasdien keliaujate mašina? O gal į darbą važiuojate paspirtuku ar dviračiu? Kad ir kaip esate įpratę, Kaune judėti paprasta – miestas pritaikytas visiems.

Relokacijos gidas

Atvykus į naują šalį visada kyla klausimų. Todėl paruošėme detalų relokacijos gidą.

 

Žmonėms, norintiems persikelti į Lietuvą, viskas dar paprasčiau – gide surinkome visą jums reikalingą informaciją. Kyla neaiškumų? Susisiekite su Kaunas IN!

 

Rašykite mums el. paštu business@kaunasin.lt arba skambinkite +370 671 61451.

Vaikų ugdymas

Mažiausiųjų čia laukia platus ir vis dar augantis darželių pasirinkimas, o moksleivių – vienos geriausių mokyklų Lietuvoje. Kaune įsikūrusios privačios ugdymo įstaigos, tokios kaip Montesori, Valdorfo, Karalienės Mortos mokyklos ar Erudito licėjus siūlo kitokį požiūrį į švietimą bei galimybes anglakalbiams ar rusakalbiams vaikams mokytis gimtąja kalba. Dviejose Kauno gimnazijose mokiniai gali mokytis ir pagal Tarptautinio bakalaureato programą.

 

Yra ką veikti ir po pamokų: Kaune veikia net 11 valstybinių neformaliojo ugdymo įstaigų, kuriose lavinami tiek kūrybiniai, tiek fiziniai vaikų gebėjimai.

Žalumos ir vandens apsuptas Kaunas

Kaunas – žalias miestas: pasivaikščioti galite net 16-oje parkų, o šalia centro šaknis įleidęs didžiausias ąžuolynas Europoje, Botanikos sodas ir daugybė skverų.

 

Kauną supa Nemunas, Neris, Nevėžis, Kauno marios ir pačiame mieste telkšantis Lampėdžių ežeras, todėl savaitgalius čia galima leisti aktyviai – jūsų laukia jachtklubas, buriavimo ir nauja irklavimo bazė.

Pasinerkite į kultūrą

Kaune kuriasi unikali kultūra – vieni geriausių teatrų, aukštąją kultūrą pristatančios galerijos ir per savaitgalį neįveikiami muziejai. Čia kasmet vyksta net 11 meno festivalių, tarp kurių ir Europoje žinomi „Kaunas Jazz“, Pažaislio muzikos festivalis ar Kauno bienalė.

 

2022-aisiais Kaunas taps ir Europos kultūros sostine, kuri kvies visus meno ir kultūros mylėtojus bei mėgėjus į kultūros fiestą. O įžangą 2022 metams sukurs neti 112 kultūrinių projektų.

Įsiliekite į šurmulį

Atsistokite ten, kur stovėjo Elton John, Red Hot Chilli Peppers, Robbie Williams, Lenny Kravitz, Rammstein, Marilyn Manson, Sting, Kylie Minogue bei vyko Eurobasket čempionatas. „Žalgirio“ arena – didžiausia multifunkcinė erdvė Baltijos šalyse ir tikras kultūros židinys. Iki 20 000 žiūrovų vieno koncerto ar renginio metu talpinanti arena yra šiltai priėmusi didžiausias pasaulio muzikos grupes bei atlikėjus, teatro trupes, parodas, įvairius sporto renginius bei konferencijas. Arenos universalumas ir puiki geografinė padėtis leidžia jai pirmauti Baltijos šalyse.

Sportas – taip pat kultūra

Kauną atstovauja viena geriausių krepšinio komandų Europoje – „Žalgiris“. Tai šalies pasididžiavimas ir vizitinė kortelė.

 

Tačiau Kaunas nėra tik apie krepšinį. Mieste išvystyta sporto infrastruktūra skirta plaukimo, teniso, skvošo, ledo ritulio ir futbolo entuziastams.

 

317 – tiek fizinio aktyvumo erdvių ranka pasiekiamos kauniečiams. Ir jų tik daugės – nesenai atidaryta irklavimo bazė, rekonstruojama Kauno sporto halė, statomas žiemos sporto centras ir olimpinio dydžio baseinas, planuojamas lengvosis atletikos maniežas.

Metas kraustytis į Kauną

Žinome, kad kraustymasis į kitą miestą ar šalį kelia daug klausimų. Todėl jums paruošėme išsamų relokacijos gidą, kuriame rasite atsakymą į klausimą „Nuo ko pradėti?“. Be to, nepamirškite jo atsiversti ir atvykę – naudingi patarimai pravers įsikuriant ir tampant tikru kauniečiu.

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: