Apie mus
Viešoji įstaiga „Kaunas IN“ kuria palankias sąlygas verslo, turizmo, kino bei tarptautinės rinkodaros plėtrai Kaune. Organizacijos veikla apima tarptautinių investicijų pritraukimą, verslo skatinimą ir paramą. Taip pat, didina Kauno turistinį patrauklumą bei teikia visapusišką pagalbą kino kūrėjams.
Esame pasiruošę padėti
1.
Padedame priimti sprendimus
Nusprendėte investuoti Kaune? Čia rasite visą reikalingą informaciją apie komercinės paskirties nekilnojamo turto pasiūlą, privačius ir institucinius partnerius bei tiekėjus ir miesto plėtros perspektyvas.
2.
2.
Esame dešinioji ranka
Siekiate valstybės paramos, statybos leidimų ar mokesčių lengvatų? Konsultuojame ir teikiame rekomendacijas investavimo aplinkos klausimais.
3.
3.
Jungiame tarpusavyje
Kaune pažįstame visus, todėl lengvai sujungsime su suinteresuotosiomis šalimis ir palengvinsime bendradarbiavimą su savivaldybe.
4.
4.
Padedame integruotis
Ką tik atsikraustėte į Kauną? Tapti vietiniu čia paprasčiau nei paprasta: surinkome naujienas, kurias perskaičius kiekvienas čia pasijus kaip namie.
Kitos paslaugos
 • Kauno miesto pristatymas potencialiems investuotojams;
 • Informacijos apie Kauno miesto turistinius išteklius teikimas;
 • Ekskursijų po Kauną ir Lietuvą organizavimas pavieniams asmenims, grupėms ar įmonėms;
 • Viešbučių rezervacija Kaune, Lietuvoje;
 • Gidų paslaugos;
 • Prekyba suvenyrais;
 • Dovanų kuponai;
 • Teikiame išsamią informaciją apie filmavimo sąlygas bei taisykles Kauno mieste bei regione;
 • Atliekame filmavimo vietų (lokacijų) paiešką (skautingą) ir vadybą;
 • Tarpininkaujame tarp vietos valdžios institucijų ir filmų kūrėjų visais klausimais dėl tinkamų sąlygų sudarymo filmavimui;
 • Pasirūpiname leidimais filmuoti.
Susisiekite individualiai konsultacijai
Verslo idėjos vystymo
klausimais savivaldybės ar
nacionaliniu lygiu
Klausimais dėl talentų
Kaune
Turizmo ir svetingumo klausimais
Filmavimo lokacijų Kaune ir filmavimo klausimais
Pažinkite Kauną

Kaunas turi ką pasiūlyti! Atvykite ir atraskite turtingą miesto kultūrą, žaliuojančią aplinką, gražiausius miesto kampelius bei #kaunastic atmosferą. Pamilsite šį miestą, pažadame.

 

Visus patarimus, ką būtina aplankyti, kokiomis pramogomis džiaugiasi vietiniai bei kaip susikurti įdomiausią kelionę, sužinoti kviečiame užsukus į Turizmo informacijos centrą arba apsilankius visit.kaunas.lt.

Kaunastic potyrių kupinas miestas

Kaunastic yra unikalus jausmas, kurį gali patirti tik būdamas Kaune. Tai – daugiau nei fantastika! Kaunastic padeda atrasti miestą, pilną kultūros, gatvės meno, linksmybių ir netikėtumų. Taip pat tai – jausmas, jog būtent Kaune auginti savo idėją bei verslą padeda draugiška ir žmogiškaisiais ištekliais bei kompetencijomis turtinga ekosistema.

Startuoliams būtinų žinių gausite apsilankę
Apie Kauno filmų biuro veiklą daugiau sužinokite
Turizmui aktualiausias naujienas rasite

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: