Startuoliai renkasi Kauną

Kaune esanti startuolio darbo kėdė sukurta idėjų generavimui. Jos konstrukcija, sudaryta iš plataus spektro vietinių bei tarptautinių projektų, programų ir renginių, suteikia startuoliams pagreičio. Kėdė taip pat ir mobili – iki susitikimo su investuotoju, mentoriumi ar kolega startuoliu tik vienas pasispyrimas.

Iniciatyvos Kaune

Kaunas startuoliams teikia mentorių pagalbą ir visas kitas reikalingas priemones vidiniams procesams formuoti.

 

Žinome, kad be teorijos svarbi ir praktika. Todėl Kaune jaunieji antrepreneriai savo paslaugą ar produktą gali išbandyti rinkoje, susipažinti su sėkmingo verslo praktikomis ir tapti Kauno startuolių bendruomenės dalimi.

Kauno mokslo ir technologijų parkas

Startuoliams kėdė paruošta Kauno mokslo ir technologijų parke: čia jauniesiems verslininkams teikiamos konsultacijos verslo plėtros klausimais bei inovacijų paramos paslaugos.

 

Šiuo metu Kauno MTP veikia daugiau nei 100 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos ir darniosios chemijos krypties įmonių.

 

Parke taip pat veikia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) srities „Digital Rocket LT“ klasteris.

Santakos slėnis

Santakos slėnyje esančios startuolių kėdės atrama sudaryta iš mokslo, studijų ir verslo simbiozės. Čia koordinuojami technologijų kūrimo bei jų komercializavimo procesai, kuriamos ir vystomos įmonės, pritraukiamos investicijos.

 

Santakos slėnio Skaitmeninių Inovacijų Centre verslai gali atlikti mokslinius tyrimus ir kurti naujus produktus, keliančius Lietuvos konkurencingumą.

KTU Startup Space

Į KTU Startup Space kėdę gali sėsti ankstyviausios stadijos startuolių komandos, kurių portfelyje – tik idėja. Šiame inkubatoriuje jos virsta tikrais produktais bei paslaugomis.

 

Čia startuolių laukia mentoriai, konsultacijos ir pagalba koordinuojant komandą. Taip pat ekspertinė parama, mokymai, renginiai, bendruomenė ir pagalba ieškant partnerių.

VDU Verslo praktikų centras

VDU Verslo praktikų centro kėdė pritaikyta dviems tipams: verslui ir studentams. Pasaulyje pripažintais kūrybiškumo metodais paremtos programos ir mokymai padeda atrasti naujų verslo idėjų bei susidoroti su esamais verslo iššūkiais.

LSMU plėtros tarnyba

LSMU plėtros tarnyboje patogu sėdėti gyvybės mokslų startuoliams. Čia suteikiama prieiga prie reikiamos infrastruktūros bei konsultacijų visais aktualiais klausimais: nuo intelektinės nuosavybės iki finansavimo pritraukimo. Tarnyba taip pat organizuoja renginius, skirtus ugdyti verslumo ir inovacijų įgūdžius.

Startup Lithuania

Pagalba Kauno startuoliams ateina ne tik iš Kauno! „Startup Lithuania“ yra sukaupusi Lietuvos startuolių duomabazę, nuolat dalijasi aktualiausiomis naujienomis bei startuolių istorijomis ir siūlo žinių pasisemti virtualiame pre-akceleratoriuje, taip pat kviečia registruotis į susitikimą su investuotoju ir pasiekti trokštamų tikslų.

Startuolius auginame patys

Vykdome unikalią smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programą „Kaunastic Startups“, kuri augina startuolių ekosistemą mieste.

 

Mūsų iniciatyvą pastebėjo ir pasaulis: šeštus metus skaičiuojanti programa Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimuose (EEPA) 2020-ais laimėjo nacionalinę atranką „Investicijų į verslumo įgūdžius“ kategorijoje.

463
Skirta 463 tūkst. eurų per
2015-2020 metus
42
Vystytos 42 startuolių idėjos
++
Sukurti sprendimai sveikatos,
švietimo ir verslo srityse
Kiti verslumo skatinimo būdai
Vyriausybinės ir nevyriausybinės priemonės
Verslumo skatinimo priemonės Konsultacijos Mokymai Mokestinės lengvatos Finansinė parama
Versli Lietuva
Lietuvos inovacijų centras
Užimtumo tarnyba (subsidijos DU)
Deklaracija dėl pirmųjų verslo metų
Mokestinės lengvatos investicijoms
Europinės paskatos
Verslumo skatinimo priemonės Konsultacijos Mokymai Mokestinės lengvatos Finansinė parama
Verslumas ir MVĮ
DigiFed
Innowide
Life
EIC Accelerator
Privataus sektoriaus pagalba
Verslumo skatinimo priemonės Konsultacijos Mokymai Mokestinės lengvatos Finansinė parama
SEB E. akademija
Swedbank „Kiekvienas gali“
Open Circle Capital
Practica Venture Capital
Livonia Partners
Naujienos
Verslas
2024 06 10
Prieš daugiau nei vienuolika metų dviem ambicingiems Kauno technologijos universiteto (KTU) studentams Liudui Ubarevičiui ir Justui Šalkevičiui gimė idėja sukurti savo...
Verslas
2024 06 07
Pirmadienį Tech-Park Kaunas, bendradarbiaudamas su kitomis iniciatyvą palaikančiomis organizacijomis, surengė Antreprenerystės galimybių mugę Kaune, kurios metu kvietė ukrainietes...
Verslas
2024 05 31
Startuoliai, išgyvenę santūresnį investicinį laikotarpį, rodo optimistines technologijų plėtros tendencijas – inovacijų kūrėjai Kaune signalizuoja apie augantį...

Džaugiamės,
kad užsukote į Kauną!

Pasirinkite Jus dominačią sritį: